Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.března 2007

První závody jsou už za týden

Už za týden budeme mít po první sérii závodů v letním biatlonu. Už v sobotu 31. března  je pořádáno 1.kolo Saského poháru v Brand -Erbisdorfu, který navštívíme pouze s vybranými jedinci. V neděli 1.dubna se koná Žižkovská stuha v Praze, kam se budeme snažit jet v nejvyšším počtu.

Adu25.března 2007

Náborové závody.

Byli jsme připraveni, počasí nám vyšlo, jen zájem dětí byl nulový. Udělali jsme si společný klubový trénink s menším závodem a odešli domů fandit Katce v jejím posledním závodě kariéry.

Náborový závod zkusíme zopakovat ještě jednou, až bude tepleji. Zatím zveme všechny, co mají zájem, zejména ročníky 97, 96 a 95 na náš trénink na chatu Mír v Jílovém každou středu od 17 hodin.

Luboš21.března 2007

Sněžnické stopy se letos nepojedou.

Skiatlon Sněžnické stopy, na Děčínském Sněžníku v sobotu 24.března se vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám nekonají. Letošní mírná zima měla za následek zrušení mnoha sportovních podniků a ne jinak je to i u jílovského skiatlonu. Pořadatelé slibují, že tuto akci dají do svých plánů i pro příští rok, kdy věří, že se akce opět uskuteční.  

Luboš 15.března 2007

Nábor nových členů

Z důvodů rozšíření členské základny uspořádá Klub biatlonu Jílové nábor nových členů. Nábor se bude konat v sobotu 24.března od 9 do 11 hodin na školní hřišti základní školy v Jílovém.

 Adu 14.března 2007

Rozdělení tréninků

Na dnešním tréninku se rozhodlo, že se rozdělíme do tří tréninkových skupin. První skupinu (přípravka,mladší žactvo) vede Děda a mají trénink v pátek na chatě Mír v Jílovém. Druhá skupina (starší žactvo) a má trénink ve středu od půl páté také na Chatě Mír. Třetí skupina (dorost) má tréninky v pondělí od tří hodin v Děčíně a ve středu se žactvem v Jílovém.Obě tyto skupiny vedou Luboš s Petrem.

Adu