Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.března 2008

Poslední sněhová vločka

Tak už máme za sebou poslední sněhovou akci pro tuto sezónu. Boužel jsme se sešli v nízkém počtu pouhých sedmi členů + pes. Sníh nám tál před očima ale přesto jsme si zazávodili na jedné lyži, ,,zimní polo", a ještě postavit sněhuláky a věže ze sněhu.

Adu

28.března 2008

Obrazek

16.března 2008

Ples sportovců skončil, za rok to zkusíme znovu ?

V neděli v půl třetí ráno se uzavřely vstupní dveře jílovského zámku a skončil 1.sportovní ples v Jílovém, kterého jsme byli pořadateli. Nic nevyhořelo, nic se nerozbilo, nikdo se nepral a snad se ples líbil.

Počkáme na odezvy a podle toho se rozhodneme, jak za rok.

Obrazek

Povedlo se nám nafotit docela dost snímků a tak případní zájemci mají možnost se ozvat. Zde ve fotoalbu je vzhledem ke kapacitě jen drobná ukázka.

Luboš

16.března 2008

Zahájili jsme letní sezónu.

Zima sice ještě neskončila, ale v Čechách byla pro totální nedostatek sněhu sezóna biatlonu ukončena. To nám nic nevadilo, abychom hned přešli do sezóny letní. Již tradičně prvním závodem letní sezóny byl pro nás výjezd do Německa na 1.kolo Saského poháru, který se konal letos ve vzdálené Borně u Lipska. Překrásné jarní počasí celé soutěži přálo a v rámci rychlostního závodu a štafet jsme si odvezli několik medailových umístění. Nejnabitější kategorií kde jsme startovali byla kategorie žen, kde poprvé startovala nevrátivší členka Kamila Hrdličková a obsadila čtvrté místo. Nejcenější prnví místo získal Adam Přibyl v kategorii juniorů, který porazil jak své oddílové kamarády, tak loňského  vítěze Saského poháru z domácího klubu.

Dalším pokračováním závodů bude na začátku dubna tradiční Žižkovská stuha v Praze.

Luboš    

6.března 2008

Kvůli nepřízni počasí MČR zrušeno


Mistrovství České republiky bylo nejprve přesunuto z Jablonce, kde nebyl dostatek sněhu, na Mísečky. Na Mísečkách sice už dostatek sněhu byl ale také tam bylo hotové peklo na zemi. Ráno jsme se kolem šesté vzbudili v Jilemnické škole a zjistili jsme, že celou noc pršelo a stále ještě prší. Cestou na Mísečky Luboš stále podle svých prognóz posouval hranici padajícího sněhu, až jsme se objevili úplně nahoře a stále pršelo a k tomu ještě foukal silný vítr. A právě díky silnému větru byl nakonec závod zrušen. Tak jsme se alespoň podívali do Jilemnikého muzea ale i to jsme si neprohlédli celé kvůli výpadku proudu.

Adu