Jdi na obsah Jdi na menu

29.června 2007

FOTOSOUTĚŽ už zná své vítěze

Nebylo to jednoduché rozhodnout mezi tou záplavou fotografií, co je nejlepší, určitě je mnoho dalších fotografií, které by si zasloužily být mezi těmi vyhodnocenými, ale měli jsme kritérium v hlavní kategorii vybrat 10 příspěvků a to jsme nakonec udělali.

Kdo chce znát kompletní pořadí co nejdříve, dozví se ho při vyhlášení výsledků 3.kola ČP dorostu a dospělých v letním biatlonu v Novém Městě na Moravě tuto sobotu 30.června 2006 odpoledne. Ostatním, kteří na této akci nebudou, budeme každý den na našich stránkách ve fotogalerii v sekci soutěž postupně odkrývat vyhodnocené fotografie. A jako bonbónek začínáme dnes. Dále vzhledem k tomu, že budeme o víkendu taky v NMnM, bude pokračování v pondělí.

Luboš

25.června 2007

Fotosoutěž se vyhodnocuje.

Do včerejší půlnoci jsme přijímali poslední příspěvky do námi vyhlášené soutěže na téma "LETNÍ BIATLON". V hlavní kategorii fotografií se nám sešlo celkem 135 příspěvků. Teď již nastala pečlivá práce výběrového týmu, ve kterém jsou zastoupeni sportovní novináři, profesionální fotografové a členové pořádajícího klubu, kteří vyberou a vyhodnotí ty nejlepší. Jejich pořadí se všichni dozví nejdříve na 3.kole Českého poháru v letním biatlonu dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě v sobotu 30.6.2007. Následně pak od pondělí bude celé pořadí a náhled vítězných prací k dispozici na našich stránkách.

Prozatím bychom rádi poděkovali všem, kteří se do naší soutěže zapojili a popřáli jim mnoho štěstí při výběru.

Luboš

24.června 2007

Odpočinkový a přesto sportovní víkend

Přestože se o tomto víkendu nekonaly žádné pohárové soutěže a většína odpočívala, někteří z nás to přesto nevydrželi a sportovali. V sobotu jsme se zúčastnili 7.BIKEBIATHLONU v Altenbergu, kde jsme si trošku zasportovali a užili si trošku atrakcí při doprovodném programu mototrialistů, získali nějaké zajímávé fotografie a autogramy včetně olympijského vítěze Michaela RÖSCHE. A samozřejmě jsme si i odvezli nějaké poháry za závod. V dorostencích zvítězil Ondra Věchet.

V neděli jsme vyjeli do domovského přístavu Andy Vlčkové na veřejný biatlon pořádaný místním lyžařským oddlílem, kterému jsme trošku pomohli se střelnicí. Vzali jsme s sebou vesměs nováčky, kteří nemohou startovat na pohárech + pár starších pomocníků. Vyhráli jsme co se dalo a takřka všichni si domů vezli nějakou cenu a to i přesto, že se střílelo ze starých Slávii a běhalo vzhůru do sjezdovky.

Bylo to příjemné, ale i náročné odreagování od těžkých pohárových soutěží.

Luboš

20.června 2007

Fotosoutěž  pomalu finišuje

Už jen 5 dní zbývá do uzávěrky prvního ročníku soutěže na téma "LETNÍ BIATLON", kterou jsme vyhlásili na jaře. Průzkumem mezi jednotlivými kamarády a přízvnivci letního biatlonu jsme zjistili, že soutěž zaujmula, teď již jen zbývá, aby jste se nebáli a zaslali soutěžní snímky.

Luboš

17.června 2007

Medailový návrat Michaela Hrdličky

Na druhém kole Českého poháru dorostu a dospělých v Jáchymově se nám vcelku dařilo a většina závodníků si vylepšila letošní nejlepší umístění. Návrat na medailové pozice se podařil Michaelu Hrdličkovi, když po sobotním třetím místě přidal v neděli díky nejlepší střelbě s jednou nulou první letošní vítězství v celostátním závodě. Velice dobrou střelbou a dvěma svými nejlepšími umístěními v kariéře se ve stejném závodě prezentoval Adam Přibyl, který obsadil 5. resp. 8.místo. V kategorii starších dorostenců, která ovšem nebyla tak silně obsazená obsadil dvakráte nepopulární čtvrtou příčku Tomáš Dvořák a od medaile ho vždy dělil jeden zásah. V neděli podala zlepšený výkon ve střelbě i Lada Nebeská a obsadila 5.místo.

Jsme tedy v polovině soutěže, tak uvidíme, jak budeme pokračovat.

Luboš

11.června 2007

Letošní první medaile z Českého poháru

Druhým kolem Českého poháru žactva v Rožnově p.R. pokračovala letní soutěž. Konečně jsme se letos dočkali a první medaile za třetí místa v obou závodech přivezl do Jílového Jakub Kalík. BLAHOPŘEJEME !!!

Dlouhá cesta přes celou republiku, technické problémy s Mrakem Drakem (spojka a výfuk) se naštěstí na výkonech našich závodníků nepodepsaly. Většina našich závodníků podala oproti závodům v Bystřici zlepšený výkon a tak i na celkovém pořadí v celostátním žebříčku klubů dojde nejspíše k posunu vzhůru. Kromě Jakuba Kalíka do první desítky nahlédla opět Lucie Sychrovská (8.místo) a to i přes svůj zdravotní deficit. Na hranici první desítky se stabilně pohybuje Martin Přibyl, který byl 13. resp. 11., ale v redukovaném pořadí bez slovenských závodníků se umístil po oba dny na 10.místě. Na hranu první desítky konečně dosáhla i Anda Vlčková, která obsadila 11.místo, redukovaně byla taktéž desátá.

Luboš

4.června 2007

První pohár dorostu v Jablonci n.N.

Tak i dorost má za sebou první kolo svého celostátního poháru. Konalo se v Jablonci n.N. Počasí už nebylo tak žhavé jako před týdnem a v neděli cestou i pěkně pršelo. Na výkony však počasí vliv nemělo. Zůstali jsme trošku za očekáváním a to hlavně vinou nepříliš přesné střelby. Máme ještě rezervy a musíme na nich trošku zapracovat, abychom se za čtrnáct dnů v Jáchymově ukázali v lepším světle.