Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.července 2007


Drak-Mrak měl defekt motoru


V Novém Městě na Moravě měl náš Drak jak už asi víte z článku z 2.července poruchu. Ale dnes už je doma a dokonce v lepším stavu než byl dříve. Kvůli jeho nepojízdnosti jsme ho museli přivést na valníku až z obce Stříbrné Hory nedaleko Havlíčkova Brodu. Poté nám v děčínském servisu oznámili, že je motor rozbitý a nelze ho opravit. Ale naštěstí Luboš sehnal jiný v Chomutově a dokonce přivezl navíc spojku a přední masku.

Snad nám Drak-Mrak bude lítat jako dřív (anebo ještě lépe).


Adu


15.července 2007


Anketa - další fotosoutěž.


 

Anketa o tom, zda-li pokračovat v další fotosoutěži je vyvěšena v samostatné sekci, tak jak jsme slíbili.


Luboš


 

14.července 2007


Fotosoutěž - vše odtajněno.


 

Tak dnes konečně znáte i poslední jméno nejúspěšnějšího fotografa a fotografie z naší soutěže. Potěšilo nás, že jste se někteří nebáli a své soutěžní snímky nám zaslali a současně nás těšil i zájem o výsledky, který nám zvednul sledovanost našich stránek takřka o 100%. Jestli máte zájem na podobné soutěži i v zimě, zúčastněte se naší anketky, kterou zde na stránkách vyvěsíme nejspíše zítra.


Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným a oceněným blahopřejeme.


 

Luboš


11.července 2007


Fotosoutěž - vítězové.

 


Dnes a v následujícíh třech dnech Vám postupně představíme vítěze jednotlivých kategorií naší fotosoutěže.


Luboš


 

9.července 2007


Medailisté fotosoutěže.

 


Abychom Vás některé ještě trošku napínali, uvádíme nyní postupně oceněné medailisty v ostatních kategoriích a nejlepší dva v hlavní kategorii fotografie si necháme na závěr.


Luboš


2.července 2007


FOTOSOUTĚŽ


Výsledky fotosoutěže na téma "LETNÍ BIATLON" byly vystaveny na závodě Českého poháru v Novém Městě na Moravě. Zde byly také přítomným oceněným předány ceny a diplomy. Ostatním, kteří se nemohli zúčastnit budeme ocenění předávat při dalších možných příležitostech. Abychom ostatní, kteří se nezúčastnili vyhlášení udrželi také trošku v napětí, budeme v naší fotogalérii každý den uveřejňovat postupně po jedné vyhodnocené fotografii od desátého místa níže. Tak se nechte napínat !


Luboš


2.července 2007


Zradil nás Mrak Drak i střelba.


Víkendové závody Českého poháru dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě se asi nezapíšou zlatým písmem do historie našeho klubu, spíše naopak. Nedařilo se a štěstí nám také nepřálo. Nejdříve zkolaboval náš Drak Mrak a posléze i výkony našich závodníků zejména ve střelbě. Soutěžní výsledek nakonec zachraňoval příjemným pátým místem Tomáš Dvořák v kategorii dorostenců B, když se mu povedla vcelku úspěšná střelba. Cestu domů jsme už z naším Mrakem Drakem neabsolvovali a tak můžeme jen poděkovat Janu Doubkovi z Manušic, za dopravu domů.

Čekají nás prázdniny, snad oprava Draka Mraka a příprava na srpnové soustředění ve Starém Městě pod Landštejnem.


Luboš