Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.dubna 2007


Regionální závody Českého poháru v Jílovém


Jako každoročně i letos jsme poslední víkend v dubnu pořádali regionální závody v letním biatlonu. Letos jsme museli trošku zaimprovizovat a přesunout se ze střelnice v Boleticích na náš tradiční prostor v areálu chaty Mír v Jílovém, kde ovšem museli všechny kategorie střílet pouze ze vzduchovky. Ani to však neubralo této soutěži na účastnících a po oba dny startovalo v každém závodě sedmdesát až osmdesát závodníků z devíti českých a čtyř německých klubů. Počasí bylo letní, kulisa nádherná, výkony zajímavé. Kompletní výsledkové listiny závodů Českého poháru najdete na www.biatlon.cz a výsledky vloženého závodu štafet mix dvojic nejdete zde. Alespoň jedno vítězství pro KB Jílové získali : Jakub Věchet, Adéla Holečková, Tomáš Bírovka, Lucie Sychrovská, Ondřej Věchet, Jakub Kalík, Anna Vlčková, Sabina Roďanová, Adam Přibyl a Tomáš Dvořák. Fotografie budou vyvěšeny v nejbližší době.


LUBOŠ


27.dubna 2007


SOUTĚŽ - téma LETNÍ BIATLON


A už je to tady, jak jsme slibovali tak plníme, v rubrice soutěž najdete kompletní informace naší soutěže o nejlepší fotografie, fotomontáže, kresby a koláže s tématikou LETNÍ BIATLON. Máme připraveny zajímavé ceny a v případě zájmu připravené pokračování i na zimní období. Tak neváhejte a tvoře a tvořte. Uzávěrka soutěže je 24.června 2007.

Luboš


24.dubna 2007


Na Sněžník se dostali nakonec všichni


V neděli dopoledne se někteří naši sportovci zúčastnili tradičního extrémního závodu v běhu do vrchu Jílové - Sněžník. Počasí bylo ideální a tak si to čtyři naši sportovci rozdali o medeile v kategorii juniorů. Zvítězil Jakub Kalík, kterému podlehl v posledních desítkách metrů totálně vyčerpaný a zvracející Martin Přibyl, třetí doběhl už bez bot Adam Přibyl a na čtvrtém místě křečemi v nohou trápící se Ondřej Věchet. Doběhli ale všichni a to v závodním poli a dobře reprezentovali biatlon. Ještě lépe biatlon reprezentovala Pavla Matyášová, která zvítězila v hlavní ženské kategorii a v celkovém pořadí doběhla na sedmém místě. Tato všestranná sportovkyně hájící na Sněžníku barvy Maratonstavu Úpice patří do české reprezentace v bězích do vrchu i do reprezentace v letním biatlonu. Blahopřejeme všem kteří tento závod zvládli.


Luboš

 

19.dubna 2007


Běh Jílové - Sněžník

Pro případné zájemce o účast na Běhu do vrchu Jílové - Sněžník sděluji, že prezentace probíhá od 08.00 do 09.30 v jílovském zámku. Start všech kategorií je v 10.00.


Luboš


14.dubna 2007

Letní počasí ve Vintířově

V nové lokalitě zámeckého parku ve Vintířově uspořádal další regionální závod biatlonový klub z DDM Kadaň. Počasí bylo opravu takřka letní a i výkony našich sportovců patřili k nejlepším. Dvěma vítězstvími se blýsknul Tomáš Bier Bírovka a také nejmladší náš závodík Jakub Věchet. Potěšujícími výsledky zejména ve střelbě se uvedli nováčci Dan Pohlerich a Michal Truskavec. Ten současně v supersprintu dokázal jedinný dokončit závod a tak na prvních svých závodech získal hned vítězství a II.výkonostní třídu. BLAHOPŘÁNÍ !!!

Luboš


13.dubna 2007

Změna - regionální závody se přesouvají z Boletic do Jílového

Pozor všem - regionální závody v letním biatlonu, které jsme pravidelně pořádali na konci dubna na střelnici v Boleticích se vzhledem mimořádnému konání střeleckých závodů přesouvají do tradičního areálu chaty Mír v Jílovém. Z výše uvedeného vyplívá, že všechny kategorie včetně dorostu a dospělých závodí se vzduchovkou. Proposice byly již upraveny.

Luboš 


7. dubna 2007

Klubový žebříček

Přidali jsme klubový žebříček, aktualizován bude vždy co nejdříve po závodech, jakmile budou výsledky na internetu.

Adu


7. dubna 2007

V botaskách za sněhem

Dnes jsme se vydali do Jáchymova, na místo našich obvyklých zimních soustředění. Konal se zde závod v letním biatlonu (sníh ale byl), který pořádal Rover Praha. Stále bez porážky je Anda Vlčková, které se dnes nedostavila žádná soupeřka. Vítězství získal i Jakub Kalda Kalík s nulovou střelbou. Pár nových fotografií najdete v galerii včetně Prófy na skůtru.

Adu


1.dubna 2007

Letní sezóna zahájena

Tak to máme za sebou, v sobotu v německém Brand Erbisdorfu a v neděli v Praze na Žižkovské stuze jsme zahájili letošní sezónu letního biatlonu. Sobotní výkony byly sice trošku zmatečné, ale v neděli už bylo vše OK a všichni se snažili. Nejúspěšnější naší závodnicí byla Anda Vlčková, která ze všech startů získala vítězství a překvapením zisk poháru za nejlepší střelecký průměr na závodech v Německu pro Tomáše Bíra Bírovku. V sekci foto nejdete několik nových fotografií.

Luboš