Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.května 2008

Martinův zlatý hatrick.

Je za námi první velká letní prověrka. Přímo na domácí půdě jsme pořádali 1.kolo Českého poháru žactva a dá se říci, že vše dopadlo velmi dobře.

Za toto vše bych i zde chtěl poděkovat všem, kdo se na tomto podíleli - závodníkům, rodičům , kamarádům, příznivcům a všem dalším , bez kterých bychom závody v tomto rozsahu nebyli schopni připravit a zajistit. Ještě jednou D Í K Y ! ! !

K výsledkům - stále v letošní sezóně drží neporazitelnost a zde ve všech svých třech startech zvítězil Martin Přibyl, příjemné medailové překvapení v podobě stříbra přišlo od Andy Vlčkové a v podobě bronzu od Dana Pohlreicha. I další umístění do první desítky byla super - 4.místo Anda Vlčková, 5. a 7.místo Jakub Věchet a 8.místo Sabina Roďanová.

B L A H O P Ř E J E M E   ! ! !

Luboš

18.května 2008

Poslední prověrka před celostátními poháry byla v Jablonci.

Narozdíl od slunečné soboty, v neděli jsme vyrazili v mnohem početnější sestavě na poslední regionální závody do Jablonce. Ten nezklamal a celý den bez přestávky pršelo, ale i přesto se zde sjela stovka závodníků z celých Čech. Náš tým zabojoval a v závěrečném vyhlašování výsledků projevil i kolektivního ducha a tak závody musíme hodnotit z naší stránky jako zdařilé. Celkem jsme získali šest vítězství, tři druhá a pět třetích míst.

Pochvalu za hodnotné a překvapivé vítězství si zaslouží Jan Hans Válka. Ovšem chválíme i ostatní za snahu a výkony.

Luboš

 

18.května 2008

Saský pohár patří do Jílového.

Obrazek

V sobotu jsme za krásného slunečného počasí vyrazili v minivýpravě čtyř závodníků + trenér na poslední kolo Saského poháru do Nünchritz. Plán byl jednoznačný, všichni naši závodníci přijeli vyhrát pohár ve své kategorii. To se podvedlo na sto procet a tak Lada Nebeská, Adam Přibyl, Anna Vlčková a Martin Přibyl  získali celkové vítězství v Saském poháru 2008. Navrch jsme přidali i vítězství ve štafetě, která zbívajících šest štafet porazila rozdílem třídy. Z toho vyplynulo, že jsme se i stali nejúspěšnějším klubem v Saském poháru.

Luboš

13.května 2008

Celostátní soutěže se blíží.

Už jen necelé dva týdny zbývají do zahájení hlavní části sezóny letního biatlonu, kdy právě u nás v Jílovém začnou celostátní soutěže Českého poháru. V těch několika zbývajících dnech nás čeká ještě hodně práce a to jak s vlastní přípravou, tak i s přípravou sporovců na nejlepší sporotvní výkony.

V rámci sportovní přípravy vyjedem ještě tento víkend na dvě soutěže. V sobotu si někteří z našich sportovců dojedou vyzávodit Saský pohár na jeho závěrečné kolo v Nünchritz u Míšně a v neděli se většina našich sportovců zúčastní regionálních závodů v Jablonci n.N.

Luboš

12.května 2008

Běh Kamenickým Šenovem.

Ve sváteční den osvobození jsme se již tradičně zúčastnili Běhu Kamenickým Šenovem, jehož letošní šestý ročník pořádal spřátelný klub biatlonu z Manušic. Byl to sice jen doplňkový závod, ale všichni naši zúčastnění sportovci se snažili o co nejlepší umístění. Vítězství si připsali Jakub Kalík v klubovém soutěžení mezi dorosteni na trati 6 km a své první vítězství za naše barvy získala Nikola Pohlreichová.

Protože jsme se věnovali i pomoci s organizací závodu, nezbyl čas na foto a tak vezměme s povděkem převzaté fotografie.

Luboš