Jdi na obsah Jdi na menu

24.ledna 2008

Voda, vítr, déšť...

Takto nějak by se dali nazvat víkendové závody Českého poháru dorostu a dospělých v Jáchymově. V extrémních podmínkách na hranici regulérnosti  se jezdilo a střílelo. Naše výkony byly silně nevyrované. První lepší výsledek předvedl Ondřej Věchet v sobotním závodě s první nulovou střelbu na malorážce (17.místo), v neděli si polepšil na 18.místo Jakub Kalík, Michael Hrdlička díky zkušené střelbě získal nejvíce bodů v zimní kariéře, stejně tak Lada Nebeská, která získala vůbec nejvíce bodů pro hodocení do žebříčků. Naopak víken se vůbec nepodařil Adamovi Přibylovi, který se trápil jak střelecky, tak i běžecky.

Luboš

Výročka.

Výroční členskou schůzí v reprezentačních prostoráh jílovského zámku jsme 16.ledna uzavřeli rok 2007 a zároveň nastínili co nás čeká v roce letošním. Pro informaci zde uvedu nejdůležitější akce roku 2008 na kterých se podílíme organizačně.

Dvakrát osmé místo.

Martin Přibyl vybojoval v nabité konkurenci na 1.kole Českého poháru žactva v biatlonu v Jáchymově v obou závodech osmé místo a potvrdil, že v letošním roce bude patřit do užší špičky. Nedělním čtrnáctým místem zapsala své nejlepší zimní umístění Anna Vlčková. Jan Válka zabojoval a jen dvě místa mu chyběla k tomu, aby se vešel do první dvacítky. Ani ostatní naši závodníci nic nevzdali a bojovali se ctí.

Luboš

5.ledna 2008

Letošní první ostré starty.

Zahájení letošní hlavní části sezóny v biatlonu se odbylo na 1.kole Českého poháru dorostu a dospělých v Harrachově. I my jsme zde měli svou malou výpravu. V zimě nepatříme k favoritům, a tak jsem nepřekvapili. V sobotním rychlostníém závodě nám navíc nevyšla u části závodníků ani střelba. Věříme, že se v  průběhu zimní sezóny objeví i nějaké zajímavější umístění.

Zahájení hlavní sezony dále pokračuje o dalším víkendu 1.kolem Českého poháru žactva v Jáchymově. I tady budeme s naší žákovskou skupinou bojovat o body.