Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.ledna 2009

Anketa sportovec okresu Děčín opět s naší účastí.

Před dvěma roky Lada Nebeská, loni celý kolektiv mládeže a letos Martin Přibyl. Ano i letos jsme zabodovali v anketě Deníků BOHEMIA o nejúspěšnějšího sportovce okresu, když v kategorii mládeže obsadil třetí příčku Martin Přibyl.

Obrazek

Děkujeme Vám všem, kteří jste posílali své hlasy. Na stránkách Děčínského deníku je kompletní celkové pořadí, sekce fotografií a video. Ke shlédnutí zde.

Luboš

26.ledna 2009

První letošní velká medaile.

Nové Město na Moravě hostilo o víkendu účastníky třetího kola Českého poháru v biatlonu a současně druhého kola středoevropského poháru mládeže. Na start se postavilo 188 závodníků z Čech, Polska a Slovenska. Naši zástupici v kategoriích dorostu zde byli také, ale neočekávali jsem žádné velké výkony, protože všichni v posledním týdnu proleželi s chřipkou. O to bylo větší překvapení, když si v nedělním vytrvalostním závodě dojel pro výtečné druhé místo Martin Přibyl mezi dorostenci A . Výsledek podpořil nejlepší střelbou z celého startovního pole.

Obrazek

I ostatní naši sportovci srdnatě přes nachlazení bojovali a vesměs docílili svých letošních nejlepších bodových výsledků.

Luboš

12.ledna 2009

Jablonec nad Nisou je teď cílem Českých pohárů.

Druhé kolo Českého poháru dorostu a dospělých o tomto víkendu zahájilo dvojvíkend závodů v biatlonovém areálu v Jablonci n.N. - Břízkách. I zde startovala naše trojice v kategoriích dorostu. Poprvé se letos propracoval do první desítky Martin Přibyl, když v závodě s hromadným startem obsadil osmé místo, v rychlostním pak obsadil jedenácté místo. Adam Přibyl i Anna Vlčková se potýkali s horší střelbou a tak se ve výsledcích pohybovali v druhé polovině startovního pole.

Dalším víkendem v areálu v Jablonci n.N. pokračují žáci svým druhým kolem a doufáme, že si naši mladší závodníci vylepší své výsledky z předchozího závodu.

Luboš

   

6.ledna 2009

Sezóna biatlonu odstartovala i v žákovských kategoriích.

Na Suchém vrchu v Orlických horách zahájili svou zimní sezónu i žáci a žákyně. Místní pořadatelský klub OEZ Letohrad si musel pořádně máknout, aby se závody mohli vůbec uskutečnit, protože sněhu bylo pomálu. Ale nakonec se vše zdařilo.

I my jsme se zúčastnili s naší minivýpravou tří starších žáků, ale velké cíle jsme si nekladli. Cílem bylo dojet se ctí. Věříme, že výkony našich žáků půjdou pomalu nahoru.

Luboš