Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.listopadu 2007


Víkendové zimní soustředění.


 

Větších přídělů sněhu jsme se letos dočkali dříve než bývá ve zdejšíh končinách zvykem a tak jsem mohli už párkrát vyrazit na lyže tady za barákem. Nakonec nám vyšlo i první víkendové soustředění v Jáchymově. Celkem třináct sportovců se zde  mezi závodníky i z jiných klubů (Rover, Jáchymov atd.) připravovalo na nadcházející sezónu. Tu bychom měli zahájit 15.-16.prosince v Harrachově na regionálních závodech.

Několik fotografií tradičně přiloženo.


 

Luboš


23.listopadu 2007


Běh na Chlum III.- oprava výsledků


Na základě upozornění jednoho z účastníků jsme zjistili chybu ve výsledcích kategorie mužů do 49 let. Zde přinášíme opravené výsledky.


Zaroveň se omlouváme Petru Kašparcovi z AC Česká Lípa, kterého jsme předtím odsunuli na čtvrté místo.


 

Luboš

18.listopadu 2007


Běh na Chlum II.


Tak už to máme zase za sebou. Třináctý ročník Běhu na Chlum se nesl nevyzpytatelném počasí. V týdnu dlouhodobě pršelo, pak padal sníh, začlo mrznout. V sobotní přípravě jsme na Chlumu píchli kolo u Draka, brodili se sněem, blátem i vodou, aby nakonec na hlavní závod v neděli vysvitlo sluníčko. Přesto počasí většinu sportovců odradilo a tak se závod konal tentokráte v komornějším obsazení. V dětských a mládežnických kategoriích si to rozdali naši sportovci většinou s atlety z České Lípy a veslaři Slávie Děčín. V hlavním závodě Běhu na Chlum doběhl nejlépe z našich při svém prvním startu na této trati Adam Přibyl, který celkově obsadil sedmé místo a v kategorii dorostenců byl celkově třetí.

Fotografie jsou zařazeny do fotogalerie.

Nyní nás již čeká zimní sezóna a závody na lyžích.


Luboš 


18.listopadu 2007


Běh na Chlum I.


Prozatím jsou zde výsledky. Komentář a foto v brzké době.


11.listopadu 2007


Běh na Chlum - info


Základní propozice běhu na Chlum jsou zde.


11.listopadu 2007


Žandovská desítka

 


Tak Martin se tentokráte vyznamenal, opravdu dodržel co měl udělat a přivezl nám sníh, ale na běžecké závody ho přece jenom bylo trošku moc. Sice všichni odzávodili a doběhli tentokráte do cíle, ale jsem zvědav, kdo to odskáče zdravotně.

O medailové pozice se tentokráte postarali zkušení závodníci žactva a dorostu a tak jsme domů s prázdnou nejeli. Poslední částí naší běžecké podzimní kapitoly je další neděli Běh na Chlum, kterého jsme pořadateli, tak doufám že se vše podaří. Pak už bychom se měli začít připravovat pravidelně na sněhu a měli bychom začít chodit i střílet.

Fotografie jsou tentokráte plné sněhu .


Luboš


6.listopadu 2007


Krosmaraton v Sosnové

 V neděli jsme se zúčastnili dalšího běhu, který se tentokrát odehrál u autodromu v Sosnové. Počasí bylo různé, od deště až po slunečno. Fotografie z krosmaratonu v galerii. 

Adu