Jdi na obsah Jdi na menu

22.listopadu 2009

CHLUM - CHLUM - CHLUM.

Již popatnácté se konal Běh na Chlum, kterého jsme takřka od počátku spolupořadateli. Ne jinak tomu bylo i letos a tak hned na úvod chci poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě i vlastní organizaci soutěže z řad členů KB Jílové, Konkordie Děčín i dalších našich kamarádů a kamarádek. Chci samozřejmě poděkovat i za tradiční zázemí hasičům z SDH Křešice.

Obrazek

Co se týká výsledků i zde musím pochválit všechny naše sportovce za jejich sportovní výkony, díky kterým jsme se opět stali nejúspěšnějším sportovním klubem. I když letos zejména v dětských kategoriích nám na paty šlapali sportovci z ASK  Elna Počerady a TJ Stadion Nový Bor. Z vítězství pro naše barvy se radovali : Veronika Bártová, Andrea Fúsková, Anna Trpišovská, Tomáš Bírovka, Martin a Adam Přibylovi.

BLAHOPŘEJEME !!!

Kompletní výsledky jsou v sekci ke stažení. Fotografie budou postupně zveřejněny.

Luboš

18.listopadu 2009

BĚH na CHLUM již tuto neděli.

Obrazek

Základní proposice najdede v rubrice Proposice závodů, detailní rozpis včetně tabulky kategorií v rubrice Ke stažení.

Luboš

16.listopadu 2009

Tajemný víkend skončil.

Takřka všichni aktivní sportovci z našeho klubu se zúčastnili tajemného víkendu. Ten skončil a všem je už jasné co je to Nixdorf. Ano byli jsme v Mikulášovicích na návštěvě u našeho člena Tomáše Fúska. Tomu tímto ještě jednou děkujeme za zajištění ubytovacích a stravovacích prostor i za sjednání utkání s místními boys ve florbale (ti nám to trošku ukázali).

Obrazek

chybí jen Adu a Adéla, kteří vaří oběd

Snažili jsem se ztmelit kolektiv složený z nejmladších, prostředních i nejstarších závodníků při různých soutěžích, výpravách a výletech. V neděli jsme si pak prohlédli prostory posledních závodů v letním biatlonu, které se zde konaly v roce 1995. I cesta vlakem měla své kouzlo. Počasí taktéž vyšlo, nikomu se nic nestalo a nikdo se námi uvařeným jídlem neotrávil.

Děkujeme dále tímto všem maminkám (někde i tatínkům) za skvělé sladké i slané dobroty.

Fotografie budou postupně tak jak je dostanu od Milana.

Luboš

8.listopadu 2009

Úspěšný běžecký víkend.

Patnáctý ročník Žandovské desítky byl tradiční zastávkou na naší podzimní přípravě. Suché a chladné podzimní dopoledne připravilo ideální podmínky k zlepšování osobních výkonů. Pro první vítězství si doběhla Anna Trpišovská mezi mladšími žákyněmi, kde ji na třetí pozici doprovodila Věra Junková. Třetí místa dále získali v napínavých ílových soubojích Daniel Pohlreich mezi staršími žáky a Sabina Roďanová mezi dorostenkami. Pro jednoznačná vítězství si doběhl Martin Přibyl mezi dorostenci a Adam Přibyl mezi juniory. Tito dva již v sobotu bojovali o vítězství mezi juniory na Běhu Labákem. Zvítězil Adam, který ale startoval v barvách KOB Děčín, Martin doběhl o chvilku déle na druhém místě.

Poslední běžeckou aktivitou podzimu je námi pořádaný 15.ročník Běhu na Chlum v neděli 22.listopadu 2009.

Luboš

2.listopadu 2009

Na Doubravce vítězně.

V neděli 1.listopadu 2009 proběhl v Teplicích již 64.ročník Běhu kolem Doubravky, kterého jsme se zase po několika letech zúčastnili. No zúčastnili - startoval pouze Martin Přibyl a Eva Vaňková (ta ovšem startovala za Loko Teplice). Ostatní nejspíše měli lepší nebo důležitější aktivity.

Obrazek

Eva Vaňková v kategorii starších žákyň doběhla na 5.místě. Martin Přibyl zcela suveréně ovládl kategorii dorostenců a nedal šanci ani atletickým specialistům.