Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.října 2007


Běh do vrchu v Děčíně.


Po několioka letech jsme se v rámci přípravy zúčastnili běžeckého závodu v Děčíně, který pořádá ASK Děčín. Přestože se tento závod honosí podtitulkem "nejstarší závod v běhu do vrchu v ČR", pořadatelé moc pro to, aby ho popularizovali a udělali z něj závod se vším všudy moc nedělají. Protože jsme ovšem měli podobné zkušenosti i z předcházejících startů na závodech pořádaných ASK Děčín, věděli jsme co nás čeká. Nic. Prostě si každý odběhne svůj závod a jde se domů. Žádné vyhlašování (s výjimkou  hl.závodu - diplom z roku 1999 přelepený na několika místech), žádný čaj a pod. v cíli, i přes několik pár startujících nedostatek startovních čísel, nezájem o start vlastní atletické mládeže. Tak z takovýchto závodů bychom si neměli brát příklad. A tak jsme do toho šli opravdu jako na trénink.

Výsledky tedy nebudeme moc hodnotit, ale přesto chci vyzdvihnout velmi dobrý výkon Dana Pohlreicha, který zvítězil mezi dětmi a jeho výkonnost zvolna stoupá.


Luboš  


 

22.října 2007


První setkání se sněhem.


 

Obrazek


Ne, že bychom byli blázni, ale 20.října jsme si udělali rodinný víkend na lyže. V Krušných horách padal sníh a tak jsme vzali běžky, na střechu auta jsme v rámci utajení nandali kola a vyrazili jsme v sobotu dopoledne do Grulichova. Cestou bylo chladno a po sněhu ani památky. Nad Chomutovem jsme dokonce potkali i houbaře s velkými hřiby. Vše se změnilo až na Měděnci , kde se začal objevovat první sníh. Na Klínovci potom bylo namrznuto, minus dva stupně, trušku sněhu a k našemu překvapení i fůra lidí a to dokonce i se snowboardem. Zkouška na Klínovci nebyla špatná, ale podklad byl mokrý a tak jsme sjeli na Božidarskou louku nad Novakem, kde jsme již narazili na stopu a tak jsme v tom nebyli sami. V neděli jsme byli na zkoušku i u Němců na Fichtlu a tam bylo sněhu ještě více. Přesto opět zvítězila Božidarská louka. Víkend s prvním sněhem byl příjemný.


Ostatní foto ve fotogalerii.

 


Luboš


15.října 2007


Nastalo období podzimních běhů.


 

Letní sezóna skončila Jílovským BIKEBIATLONem a pro nás začalo přechodně přípravné období, ve kterém se zúčastníme několika podzimních běžeckých závodů, které vyvrcholí námi pořadaným 13.ročníkem Běhu na Chlum. Již máme za sebou závody na Práchni a v Doksech, odkud jsme doplnili fotalbum. Čekají nás závody v Děčíně, Sosnové a Žandově. Aktualizovali jsme i termínovku akcí, které nás v brzké a i dalkeké budocnosti čekají.


Luboš 


11.října 2007

Reportáž z výstavy


Na tomto odkazu je reportáž z naší výstavy, která proběhla o Jílovských slavnostech.

Adu


3.října 2007


BIKEBIATLON ještě jednou.


 

Byli jsme rádi, že se našeho II.Jílovského BIKEBIATLONU zúčastnili sportovci z různých sportovních odvětví a že se jim u nás i líbilo, což dokládají internetové stránky na tomto odkazu, kde naleznete zajímavý komentář a dalších hromadu fotografií.


Luboš