Jdi na obsah Jdi na menu

27.srpna 2007

Mistrovství ČR dorostu v Bystřici p.H.

Hned ze soustředění odjížděla skupinka dorostu na svůj letošní vrchol na Mistrovstí ČR v Bystřici pod Hostýnem. Více než 150 závodníků z celých Čech a ze Slovenska zde chtělo zúročit svou letní přípravu, ale ne všem se to podařilo. I my jsme si plánovali vyšší cíle, ale nakonec to dopadlo jinak. Svůj plán si zde v sobotním závodě splnil prozatím nejlepším umístěním na Mistrovství ČR pouze Adam Přibyl, když v nejnabitější kategorii dorostenců A obsadil 10.místo, hned za většinou závodníků ze sportovních středistek. V tomto závodě obsadil ještě 19.místo Michael Hrdlička a 22.místo Pavel Pekár. Lada Nebeská se trápila ve střelbě a obsadila 20.místo. V nedělním závodě s hromadnými starty se pouze Lada Nebeská dokázala posunou vzhůru a obsadila 14.místo, Adam Přibyl byl na 22.místě, Pavel Pekár na 30. a Michael Hrdlička na 31.místě.

Luboš

Letní soustředění - Staré Město pod Landštejnem.

Jako tradičně jsme předposlední prázdninový týden strávili na letním soustředění. Tentokráte 16 sportovců a dvěma trenéry a přidruženou závodnickou rodinu z Manušic hostil jih Čech, konkrétně Staré Město pod Landštejnem. Základní škola nám poskytla ubytování a stravování a místní biatlonový klub nám dal k dispozici svůj areál na střelecké tréninky. Oběma ještě jedno za všechno díky.

Běhali jsme, stříleli jsme, i jinak jsme sportovali, navštívlili jsem hrad Landštejn, bazén v Jindřichově Hradci a vůbec celkově jsme se připravovali na další sporotvní část sezóny. Nafotili jsme fůru fotek a v průběhu týdne zde nějaké vyvěsíme.

Luboš

15.srpna 2007

Soustředění a druhá polovina letní sezóny se blíží ...

Prázdninová nudná okurková sezóna je pomalu u konce. V sobotu snad i přes potíže s dopravou (Drak Mrak je stále mimo provoz) odjedeme na letní soustředění do Starého Města pod Landštejnem, kde bychom se měli připravovat na nadcházející druhou polovinu letní sezóny. Bude to náročné, vždyť dorost jako tradičně hned ze soustředění odjíždí na své Mistrovství ČR, tentokráte do Bystřice pod Hostýnem.

Přes prázdniny se kromě pravidelných středečních tréninků na fotbalovém hřišti v Jílovém takřka nic nedělo. Děda uspořádal sobotní terénní výšlap s hůlkami, naše rodina se v rámci své dovolné zúčastnila závodů v letním biatlonu na Slovensku v Predajné a odvážlivci si opět zkusili Minitriatlon v Kytlici. Fotodokumentace je doplněná.