Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.února 2008

Sportovec okresu 2007

Po loňském úspěchu v anketě sportovec okresu, kdy Lada Nebeská získala třetí místo v kategorii mládeže jsme si v letošní anketě za sezónu 2007 nedávali nějaké velké naděje. Jaké však bylo naše překvapení, když jsme v hodnocení kolektivů mládeže obsadili třetí místo a získali tak další pohár do naší sbírky.

Obrazek

Úterní večerní program v děčínském domě kultury Střelnice byl pěkný o to více, že jsme patřili mezi vyhodnocené. Děkujeme tímto všem, kdo nás podpořili v této anketě svými hlasy. 

19.února 2008

Minivýprava na Suchém vrchu.

Vlna nastydnutí dorazila i k nám a více než polovinu závodníků nám poslala do postele. Na 2.kolo Českého poháru žactva do Letohradu jsme nakonec odjeli v minivýpravě tří závodníků, jednoho servismena a jednoto trenéra. Pořadatelé z OEZ i přes všeobecně špatné podmínky se sněhem připravili na Suchém vrchu v Orlických horách dobré podmínky a tak se závodilo. Naši tři závodníci nezklamali a každý předvedl své letošní maximum. Martin Přibyl potvrdil, že patří do elitní špičky a patřilo mu páté a šesté místo. Hans Válka a Tom Bírovka podali maximální výkon  na který momentálně mají a oba získali kvalitní body do žebříčku a nejlepší své umístění v zimě.

Luboš

5.února 2008

Ples sportovců se blíží.

Ples sportovců, který pořádá náš klub 15.března 2008 v prostorách jílovského zámku se pomalu ale jistě blíží. Do předprodeje do trafiky u koupaliště v Jílovém byla předána část vstupenek. NEZAVÁHEJTE A VČAS SI JE ZAJISTĚTE !!!

Obrazek

Luboš

5.února 2008

Závody olympijských nadějí.

Po olympiádě dětí a mládeže bezprostředně následovalo v Novém Městě na Moravě 3.kolo Českého poháru v biatlonu dorostu a dospělých, které bylo současně pro dorostenké kategorie závodem olympijských nadějí Vishegradské čtyřky. Ještě před odjezdem se náš tým zredukoval vinou nachlazení takřka na polovinu. Neměli jsme velké ambice a závodníci museli bojovat o každé místo a v nedělním stíhacím závodě dokonce i o přežití, neboť nejpomalejší byli v průběhu závodu vyřazeni. Naštěstí se nám toto nestalo a tak všichni bodovali ve svých závodech.

Luboš 

5.února 2008

Na olympiádě tentokráte bez bodů.

Na třetí zimní olympiádu dětí a mládeže do zlínského kraje jsme odjížděli s týmem, který si nestavěl vysoké cíle, přesto jsme věřili v zisk nějakých bodů. To se sice nakonec nestalo, ale i tak si myslím, že jsme dobře reprezentovali Ústecký kraj. Těsně za bodovanými místy zůstal v obou svých závodech Martin Přibyl (7. a 8.místo) a i štafeta chlapců Jan Válka, Martin Přibyl a Tomáš Bírovka měla k bodům blízko, když se jednu dobu pohybovala dokonce na čtvrtém místě.

Obrazek

Luboš