Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.září 2007 

II. Jílovský Bikebiatlon


Obrazek

Bikebiatlon je za námi a proběhl bez probémů, i když to z počátku tak nevypadalo. Naším největším problémem byla obrovská louže na hřišti (střelnici) když se po jejím vysušení objevila veliká bahnitá plocha. Ale závodníkům to asi nevadilo. Ve startovním poli se ukázalo mnoho rozličných sportovců od biatlonistů přes horolezce orientační běžce až po cyklisty a střelce.Možná jediný problém měl Jakub Kalík z našeho klubu biatlonu, kterému se hned v prvním kole utrhla přehazovačka a tak musel závod vzdát. Výsledy jsou ve složce ke stažení a fotky přidáme později.  


Adu 

 

26.září 2007

Drak-Mrak se opět vrátil

Dnes jsme přivezli naše legendární vozidlo z opravny po té co při cestě z Nového Města ,,skonalo". Tedy už je ve své ,,Dračí sluji" a těší se na první závodní vyjížďku. Doufáme že bude opět jezdit jako za mlada.

Adu


 

24.září 2007


I letos s titulem.

 


Po loňských dvou titulech z žákovského republikového šampionátu na našem domácím závodišti v Jílovém i letos jsme přivezli z Mistrovství ČR v letním biatlonu žactva, které se tentokráte konalo v Praze, titul. Zasloužila se o to štafeta žáků C ve složení Jakub Kalík, Martin Přibyl a Ondřej Věchet, která na pražskýh rovinatých tratích nedala nikomu šanci a vyhrála systémem start - cíl s obrovským náskokem. Druhou medaili ještě přidal Jakub Kalík v sobotním rychlostním závodě, když se ztrátou šesti vteřin obdsadil druhé místo. V neděli se nám již tolik nedařilo a skončili jsem bez medaile, když Jakub Kalík v závodě s hromadným startem obsadil čtvrté místo a do první desítky se v tomto závodě vešel ještě Martin Přibyl na osmém místě.


Fotografie z této akce budou v nejbližší době.


Luboš   


23.září 2007

Bikebiatlon bude jen v sobotu

Z důvodů nízkého počtu přihlášených závodníku v kategorii biatlonistů na nedělní závod v bikebiatlonu se i tento přesouvá na sobotu 29.září. Prezentace je od 13:00 a start od 14:30 navázaný po kategorii příchozích.

Adu  


23.září 2007

Jílovské slavnsti končí

Dnes večer končí Jílovské městské slavnosti a s nimi i naše biatlonová výstava. Doufáme že se Vám slavnosi líbily a snad i naše výstava a také naše lízátková střelnice. Výstavu vidělo několik stovek lidí, které zajímala naše činnost a také naše úspěchy. 

Adu


20.září 2007


ZVEME Vás ...


tak už jsme instalovali výstavu " BIATLON - sport pro všechny " v obřadní síni jílovského zámku. Měli jsme sice trošku starosti, jak dostat velká skleněná akvária do místnosti, ale za pomoci dobré techniky se vše zdárně podařilo. Přijďte se podívat v sobotu od 10 do 19  nebo v neděli od 14 do 18 hodin. Můžete si i užít i celých 7.Jílovských slavností. Program najdete na www.mujilove.cz

Několik fotografií vás může trošku navnadit.


Luboš


 

 

 

18.září 2007


Náročné zakončení měsíce září.


Máme před sebou poslední dva víkendy měsíce září a je před námi finiš letní sezony. Tento víkend startuje žactvo na svém Mistrovství ČR v Praze, odkud bychom rádi přivezli nějakou tu medaili. Pro ostatní je program v Jílovém. V rámci jílovských městských slavností zajišťujeme jako tradičně v neděli odpoledne v zámeckém parku vzduchovkovou střelnici na terče a lízátka a laserovou střelnici.Navíc v letošním roce v prostorách obřadní síně jílovského zámku prezentujeme výstavu o biatlonu.

Další víkend budeme v prostoru areálu chaty Mír v Jílovém pořádat již II.ročník BIKEBIATLONU, který má na programu v sobotu odpoledne závody pro všechny věkové kategorie příchozích a v něděli dopoledne závod pro biatlonisty.


Luboš


10.září 2007


Letošní první zlatá Jakuba Kalíka.


Předposlední dějství Českého poháru žactva nás v Letohradě zastihlo ve vyrůstající formě. Především v sobotním závodě s hromadnými starty většina závodníků dobře střílela a i slušně běhala a tak si připsala letošní nejlepší výkony. Jakubovi Kalíkovi v jeho druhém místě sekundoval na sedmém místě Ondra Věchet, do první desítky se protlačil v žácích B i Tomáš Bírovka. Dobré střelecké výkony předvedly i mladší dívky Lenka Aronová a Martina Vondrová.

V neděli za chadného a větrného počasí už střelba trošku pokulhávala a tak výkony šly dolů, s výjimkou Kaldy, který zabojoval o o 1,1 vteřiny v závodě žáků C zvítězil. BLAHOPŘEJEME !!!!


Luboš


3.září 2007


Závěrečná etapa letní části sezóny.


 

Dnes začíná školní rok a nám začíná poslední měsíc letní sezóny. Tedy ten už spíše začal. Nejdříve se v pátek a v sobotu zúčastnil Adam Přibyl Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžíchv Letohradě. Odtud si bez odřenin ze své první účasti na takovéto soutěži odvezl 12., 13. a 19.místo. Závody na kolečkových lyžích v letohradě mají svou specifickou atmosféru a nevyrovnají se jim žádné jiné závody pořádané u nás v ČR. Zajména noční kritérium za umělého osvětlení  a s početnou kulisou diváků udělá z této soutěže jednu velkou show.

V neděli 2.září se pak na velkorážné střelnici v Děčíně Maxičkách konal Přebor Ústeckého kraje v letním biatlonu, kde jsme nejenom hromadně startovali, ale i organizačně pomáhali biatlonistům z Podmokel uspořádat jejich první soutěž. Ještě jednou díky všem za aktivní účast - závodníkům, rozhodčím i rodičům.

Co nás v září ještě čeká ? Nejprve 3.kolo ČP žactva v Letohradě, pak Mistrovství ČR žactva v Praze, v rámci Jílovských městských slavností připravujeme výstavu o historii biatlonu a tradiční vzduchovkovou střelnici a nakonoc poslední zářijový víkend pořádáme na chtě Mír II.Jílovský  BIKEBIATLON. Doufám, že vše dopadne k celkové spokojenosti.

 


Luboš