Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv komentářů březen 2011

31.března 2011

Návrat ztraceného syna !!!

Není to apríl !!! Takřka po dvou letech, kdy nám byl odcizen, se nám díky Policii České republiky vrátil náš mikrobus Peugeot Boxer.

Díky !!!

100_2698.jpg

Luboš

27.března 2011

Jaro je tady.

Ano, jaro je tady a s ním přichází sezóna letních sportů. Na úvod jsme si udělali s minivýpravou výjezd na Jarní běh sídlištěm v Novém Boru. Počasí bylo slunečné, tak ani výsledky nebyly tak nutné a zajímavé.

Příští týden začínáme s letním biatlonem na tradiční Žižkovské stuze v Praze.

Luboš

22.března 2011

Další ocenění našich sportovců.

Poprvé v historii ankety Nejúspěšnější sportovec roku jsme uspěli i v krajském finále. Naše dorostové družstvo, které zvítězilo v okresním kole této ankety obsadilo v krajském finále skvělé 2.místo.

Slavnostní vyhlášení ankety probíhalo v Divadle opery a baletu v Ústí nad Labem za přítomnosti kamer ČT4, která z tohoto večera pořizovala záznam, který v nejbližší době ve zkrácené formě uvede. Program tradičně moderoval Radek Šilhan a v rámci doprovodného programu vystoupili Bohuš Matuš, Monika Agrebi, Olga Lounová, Lunetic a artistická show.
Naše družsto se v krajském finále umístilo v kolektivech mládeže mezi dvěma týmy sportovního aerobiku, když vítězství získal Juniorský Fitness club Louny a třetí místo obsadil AJC Ivany Mrňákové z Ústí n.L.

Fotografie a komentář z vlastního vyhlášení najdete zde

Luboš

21.března 2011

Na zámku se tančilo.

Sobotní večer na zámku v Jílovém patřil již počtvrté příznivcům různých sportů i aktivním sportovcům. Pořádali jsme zde totiž Ples sportovců. Během krátké doby tří uplynulých ročníků si tato akce našla své příznivce a tak bylo v krásných prostorách zámku plno.

Pozvánka na ples

Ples jako tradičně zahájila hudební skupina Helena a její chlapci, která pak celý večer hrála k tanci i poslechu. Bezprostředně po zahájení následovalo předtančení, kterým letos bylo vystoupení děčínských roztleskávaček BK Děčín, které vystupují pod názvem DCH Cheerleaders.                                                               

 

Pak již se začalo tančit a jak bývá zvykem na našich plesech, parket se zaplnil hned od úvodní písničky. Úspěšná byla i letošní tombola, kterou se podařilo rozprodat za necelých dvacet minut. Tímto ještě jednou děkujeme Všem, kteří nám do tomboly přispěli cenami, ale samozřejmě i těm, kteří si tombolu zakoupili.

Překvapením večera bylo vystoupení travestie show girls z Teplic, kteří předvedli v krátkém programu Helenu Vondráčkovou, Ilonu Czákovou, Tinu Turner a pro sportovní pamětníky pak spartakiádní vystoupení dorostenek z roku 1985 se skladbou "Poupata".

Půlnoční losování tří hlavních cen bylo pak posledním samostatným bodem programu, po kterém následovalo už jen tančení a volná zábava až do úplného zakončení plesu.

Věříme, že se všem zúčastněným letošní ples líbil a již nyní je zveme na další -  5.Ples sportovců v roce 2012.

Několik fotografií z plesu naleznete zde a na nějakém videu se také pracuje a v nejbližší době ho také najdete zde.

Luboš       

14.března 2011

Zima pro nás skončila, léto je v očekávání.

Posledními závody letošní zimy byly pro nás závody Středoevropského poháru v polských Jakušicích, které byly zároveň posledním kolem Českého poháru pro kategorie dorostu a veteránů. V Polsku startovali závodníci všech výkonostních skupin včetně reprezentantů B družstev, z nichž někteří za sebou měli i starty ve světovém poháru.

Náš tým přijel se ctí dobojovat tyto poslední závody sezóny a vylepšit ještě naše umístění v celostátních žebříčcích. Pořadí Českého poháru není ještě oficiální, ale co již víme, je krásné druhé místo Milana Novotného v Českém poháru 2011 v kategorii mužů B. Ostatní žebříčkové umístění se dozvíme v průběhu týdne.

100_2592.jpg

Co se týká výsledků vlastních závodů, kterými byly v sobotu rychostní závod a v neděli ten samý závod doplněný štafetovou střelbou. Většina našich umístění se vzhledem k velikému startovnímu poli (např. muži startovali společně s muži B, a C v jedné kategorii) se pohybovala mezi dvacátým až třicátým místem. Adam Přibyl dojel v neděli dvacátý a Martin Přibyl byl v sobotu dvacátý první. Milan Novotný byl v neděli na 28.místě a Jan Válka v sobotu na 26.místě. Na zkušené a na svých prvních biatlonových závodech byl Tomáš Trpišovský, který oba své závody dojel.

Tímto tedy pro nás zima skončila a po krátkém odpočinku nám začne sezóna další -  letní.

Luboš