Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv komentářů leden 2011

                                31.ledna 2011

Výprava za nádherným počasím a závodění v Krušných horách.

Víkendové nádherné slunečné a mrazivé počasí nás vytáhlo opět do Krušných hor. Část našich sportovců zde totiž startovala v neděli v rámci Krušhorské třicítky v rámcových závodech. Ostatní, kteří přijeli, si zde zdokonalovali techniku lyžování a nabírali fyzičku.

imag0494.jpg

Přes početnou účast více než dvouset závodníků jsme se neztratili a získali dokonce medailové podium. V dorosteneckém závodě na 15 km dojel Martin Přibyl na třetím místě. V stejné kategorii obsadil Tomáš Trpišovský 6.místo. Mezi mladšími žákyněmi obsadila 14.místo Anna Trpišovská a ve stejné kategorii žáků dojel Zdeněk Trpišovský na 21.místě.

Nadcházející měsíc únor bude naplněný závody každý víkend. Nejprve jede žactvo do Jáchymova, pak dorost a dospělí na Slovensko do Osrblie, následuje další jejich závod v Harrachově a na konci měsíce má žactvo své Mistrovství republiky v Jablonci n.N.

Luboš 

28.ledna 2011

Jsme nejlepším mládežnickým kolektivem okresu.

Stalo se již tradicí, že koncem ledna probíhá v děčínském domě kultury Střelnice vyhlášení ankety nejúspěšnější sportovec okresu Děčín za rok 2010. Naši sportovci a kolektivy bývají při tom a patří pravidelně mezi vyhodnocené. Po loňském velkém úspěchu, kdy jsme měli oceněné mezi kolektivy mládeže, mezi dospělými a Adam Přibyl zvítězil mezi mládežníky jsme s napětím očekávali jak to letos dopadne.Opět jsme patřili mezi nejúspěšnější, když Tomáš Fúsek tradičně bodoval mezi dospělými a obsadil deváté místo a dorostové družstvo pro nás získalo poprvé vítězství v kategorii mládeže.

Blahopřejeme!!!

Komentář a foto z vlastního vyhlášení najdete zde. Ostatní fotografie se připravují.

Luboš

25.ledna 2011

Ples sportovců již počtvrté.

Dá se říci, že již tradičně Vás všechny zveme v měsíci březnu na jílovský zámek, kde pořádáme "Ples sportovců". Ten letošní proběhne v sobotu 19.března 2011 od 20.00. Hrát nám bude Helena a její chlapci. Je připraven další doprovodný program, tentokráte s překvapením, bohatá tombola a slosování vstupenek o hlavní ceny. Pro děčínské je tradičně zajištěn dovoz a odvoz autobusem (jízdní řád se zastávkami zde zveřejníme včas). Cena vstupenky je 130,-Kč a můžete si ji koupit v předprodeji v lékárně v Jílovém nebo objednat na e-mailu lubosp@quick.cz .

ples-plakat-2011a-net.jpg

Vyzýváme Vás všechny k hojné účasti, pozvěte své známé a kamarády.

Luboš

24.ledna 2011

Na startu mezi mnoha reprezentanty.

Jestliže jsme minulý týden startovali v Novém Městě, tento víkend jsme startovali také v Novém Městě. Rozdílů však bylo několik. Tentokráte to bylo mnohem dál, protože to bylo Nové Město na Moravě, Bylo to hned několik soutěží dohromady, tedy Mistrovství ČR dorostu v biatlonu, 2.Český pohár dorostu a dospělých a 1.Středoevropský pohár a na startu se představili hned reprezentanti 9 států Evropy a USA.

Nové Město na Moravě totiž od tohoto týdne hostí Mistrovství světa dorostu a juniorů a tak některé reprezentace již startovaly v rámci přípravy i na těchto soutěžích. V této nabité konkurenci jsme se snažili o co nejlepší umístění v rámci našich možností. Na startu se mimo Adama a Martina Přibylových představila naše nová zahraniční posila Frank Braatz z Berlína a za neregistrované startoval jeden z našich vážených sponzorů František Rychnovský.

V sobotu se jel rychlostní závod. Martin Přibyl zajel slušný výsledek a obsadil celkově 19.místo, což mu v M ČR vyneslo 8.místo. Adam Přibyl si neplánovaně prodloužil trať a obsadil 34.místo (17.M ČR). Frank Braatz patří věkově do kategorie mužů C, která zde však nebyla vypsána a tak musel startovat mezi elitními muži A. Popletl však okruhy a tak vzdal.

Nedělním závodem byl štafetový závod jednotlivců. V tomto závodě měli muži, junioři i starší dorostenci stejné tratě a tak se stalo, že Adam Přibyl startoval těsně 30 vteřin před Martinem Přibylem a došlo tak k přímému bratrskému souboji. Na první střelbu dojeli oba spolu, ale Adam bezchybnou střelbou poodjel, na druhé střelbě stáli opět vedle sebe, ale Adam byl opět střelecky úspěšnější, když Martin musel na dvě trestná kolečka a tak se rozhodovalo až do posledních metrů. Martin nakonec Adama o 2 vteřiny porazil v pěkném závodě. Ve výsledcích M ČR si Martin připsal 9.místo mezi staršími dorostenci a Adam  12.místo mezi juniory. Frank Braatz dojel se ctí a získal tak své první české body.

Luboš

16.ledna 2011

První závod letošního roku.

Memoriál Radky Máchové v klasickém lyžování byl prvním závodem letošního roku kterého jsme se zúčastnili. Závod pravidelně pořádá Loko Teplice na svém areálu v Novém Městě v Krušných horách.

100_2427a.jpg

Přestože déšť a vysoké teploty sněhovou pokrývku takřka zlikvidovaly, povedlo se pořadatelům závody uspořádat. Za účasti klubů celého Krušnohoří se naše malá výprava sportovců neztratila. V sobotním závodě volnou technikou si pro vítězství dojeli Adam Přibyl mezi muži a Martin Přibyl mezi staršími dorostenci a bronz získal Daniel Pohlreich mezi mladším dorostem. V neděli pak pokračovaly závody stíhačkou klasickou technikou na základě výsledků z předešlého dne. Zde se celkem bez problémů podařilo oběma bratrům Přibylům udržet svůj náskok z předešlého dne a získat tak další vítězství pro naše barvy.

Luboš

10.ledna 2011

Druhé zimní soustředění.

Druhé soustředění letošní zimy jsme uspořádali v Mikulášovicích. Díky dobrým vztahům a zejména našemu členovi Tomášovi Fúskovi jsme mohli již po několikáté využít prostory sportovní haly, kde jsme bydleli a stravovali se a odkud jsme vyráželi za dalšími sportovními aktivitami.  

100_2399.jpg

Přestože počasí nebylo příliš ideální zvládli jsme něco potrénovat na sněhu v Rugiswalde i se odreagovat ve vodním centru Monte Mare v Neustadtu.

Luboš  

10.ledna 2011

Rok 2011 jsme zahájili výroční členskou schůzí.

Bývá již tradicí, že v prvních dnech nového roku se scházíme v prostorách Jílovského zámku na výroční členské schůzi. Nejinak tomu bylo i letos, kdy jsme hodnotili uplynulý sportovní rok, spřádali plány na ten letošní a oceňovali nejlepší sportovce klubu.

Luboš

 

Nezapomeňte !!!!

pozvanka-schuze1.jpg

NEZAPOMEŇTE !!!

3.ledna 2010

Rozloučení se starým rokem na Adolfově.

Mini výprava našich zástupců se zúčastnila rozloučení se starým rokem na silvestrovském reji masek na lyžích který pořádal SKP Sever ve svém areálu na Adolfově.

100_2345.jpg

Doufáme, že i my jsme přispěli k dobré náladě a ještě jednou všem popřejeme vše nej v roce 2011.

Luboš