Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv komentářů listopad 2010

28.listopadu 2010

ZIMA je tady ...

Běh na Chlum uzavřel další část sportovní přípravy našeho klubu, kterým byo přípravné období a s očekáváním jsme vyhlíželi první sněhové vločky. Dočkali jsme se a v tomto týdnu poprvé trošku začalo sněžit a tak jsme mohli vytáhnout běžkařské vybavení a vyrazit napříč krásnou zimní krajinou. Podařilo se nám to jak v sobotu na Děčínském Sněžníku, tak i v neděli na sportovním areálu v německém Altenbergu.

bezky.jpg 

Zima je tedy tady a my se musíme přeorientovat na zimní tréninky a připravit se na zimní závody. Aktualizovali jsme termínovku závodů, alespoň pro nejbližší období a to doplněním závodů v klasickém lyžování i biatlonu. Nejbližší sportovní akcí by pro nás měli být běžecké závody v Jáchymově 10.-11.prosince.

Luboš

  

21.listopadu 2010

16.Běh na Chlum je za námi.

Netradiční počasí bez sněhu a deště, zato však s kluzkým blátem čekalo na všechny účastníky tradičního podzimního závodu, který organizuje náš klub v součinnosti s Konkordií Děčín. Standardní účast 86 závodníků, klidný a rychlý průběh, tak to vše probíhalo.

100_2230.jpg

Pro naše barvy si pro medaili doběhli : 1.místo - Andrea Fúsková, Anna Trpišovská, Daniel Pohlreich, 2.místo - Ondřej Fúsek, Jan Fiala, 3.místo - Zdeněk Trpišovský a Adam Přibyl.

Děkujeme všem zúčastněným závodníkům, a dále všem našim členům a kamarádům, kteří se podíleli na organizaci závodu. Příští již 17.ročník se bude konat 20.listopadu 2011.   

Výsledky najdete zde

Luboš

18.listopadu 2010

Žandovská desítka v téměř letně.

Nádherné slunečné počasí hned od rána vítalo všechny účastníky 16.ročníku Žandovské desítky. Naše výprava byla tentokráte o trošku větší než v předcházejících běžeckých závodech, ale přesto je škoda, že se ne všichni aktivně zúčastňují těchto přípravných soutěží.

Medailová umístění pro naše barvy získali : Martin Přibyl - 1.místo, Anna Trpišovská, Tomáš Trpišovský a Sabina Roďanová - všichni 2.místo.

Poslední běžeckou aktivitou letošního roku je námi pořádaný Běh na Chlum, který se koná už tuto neděli.

Luboš  

10.listopadu 2010

16.ročník Běhu na Chlum se blíží.

velkychlum_u_decina.jpg

V neděli 21.listopadu 2010 pořádáme již tradičně Běh na Chlum. Srdečně zveme všechny sportovní příznivce k účasti. Členové klubu mají účast povinnou, buď jako závodníci nebo jako pořadatelé a pomocníci.

Propozice k soutěži najdete zde.

Luboš

8.listopadu 2010

Další běhy medailově jen pro Adama a Martina Přibylovi.

V rámci pokračování přípravy jsme absolvovali další běžecký víkend. V sobotu startoval rodinný tým Přibylů na Běhu Labákem, který organizují kamarádi ze spřáteleného KOB Děčín. Martin jako dorostenec na trati 8 km zvítězil a Adam si připsal cenné druhé místo ze čtyřiceti běžců na trati hlavního závodu na 16 km.

V neděli jsme již ve větší účasti startovali na 66.Běhu okolo Doubravky v Teplicích. Zima a nepřetržitý déšť nás provázel celým závodním dnem. V dětských kategoriích byla celkem slušná účast a tak umístění většiny našich závodníků v polovině závodního pole je slušné (N. a V. Bártová, O. Hronek a D.Pohlreich). Na medailové pozice si opět sáhli sourozenci. V juniorech obsadil Adam druhé místo a v dorostencích Martin třetí.

Program běhů pokračuje ještě závodem v Žandově a 21.listopadu 16.ročníkem Běhu na Chlum, kterého jsme pořadateli.

Luboš