Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv komentářů prosinec 2010

Nezapomeňte !!!!

pozvanka-schuze1.jpg

NEZAPOMEŇTE !!!

3.ledna 2010

Rozloučení se starým rokem na Adolfově.

Mini výprava našich zástupců se zúčastnila rozloučení se starým rokem na silvestrovském reji masek na lyžích který pořádal SKP Sever ve svém areálu na Adolfově.

100_2345.jpg

Doufáme, že i my jsme přispěli k dobré náladě a ještě jednou všem popřejeme vše nej v roce 2011.

Luboš

 

27.prosince 2010

Vánoční lyžování v Adolfově.

Na druhý svátek vánoční se mini tým odvážných vypravil na závody v běhu na lyžích na Adolfof. Přestože cesta byla náročná a z Telnice jsme vzhůru na kopec museli stoupat po svých, nelitovali jsme. Na vršku v Adolfově výjmečně nefoukalo a s přibívajícím časem vysvitlo i slunce. Vlastní závody proběhly v příjemné domácké atmosféře a většina našich závodníků dosáhla na medailové umístění.

Těšíme se tam letos ještě jednou vypravíme na slilvestrovské štafety v maskách.

Luboš 

 

 

 

pf2011.jpg

18.prosince 2010

Sezóna začala v Harrachově.

Mrazivé zimní počasí a vcelku optimální podmínky nás přivítaly na 1.kole Českého poháru v biatlonu dorostu a dospělých v Harrachově. Naše minivýprava přijela s očekáváním, jak na tom jsme a co můžeme v nadcházející sezóně očekávat. Opět se projevil začátek sezóny a rozdíly mezi těmi co mají sněhové podmínky a mají natrénováno dost a ti co nemají. Není to jen ve sněhu, ale i v jeho připravenosti na trénování, možnosti střeleckého tréninku i trošku o času. Své navrch měli horské kluby a ostatním jako každým rokem zbývalo dělat statisty.

Sobotní závod byl opět trošku novinkou, kdy se jel závod jednotlivců se štafetovou střelbou. Naši závodníci bojovali nač měli a je tím více potěšitelné medailové umístění Milana Novotného mezi muži B, když nestačil pouze na vítězného Michala Pscheidta z Tatranu Ž.Ruda. Adam Přibyl v juniorech a Martin Přibyl v dorostencích B bojovali ve svých kategoriích ve druhé polovině pole. V neděli se jel klasický rychlostní závod. Milan Novotný pokračoval ve sbírání medailí a obsadil třetí místo. Martin Přibyl se zlepšeným během posunul do první desítky závodního pole a Adam Přibyl byl rád, že závod dokončil vzhledem k technickým potížím, které ho na trati potkaly (závada na řemenech zbraně).

První sezóní závod je tedy za námi a další nás čeká až po Novém roce, tak se můžeme dle svých možností připravovat.

 

Luboš  

12.prosince 2010

První zimní soustředění plné sněhu.

Poprvé v letošní zimní sezóně jsme vyrazili na zimní víkendové soustředění. Azyl nám tentokráte nabídli lyžaři Loko Teplice na své chalupě v Novém Městě v Krušných horách. O naše žaludky a i ostatní potřeby se skvěle postaral František Vaněk, za což mu ještě jednou co nejsrdečněji děkujeme, zejména za zajímavé menu.

100_2260.jpg

 Díky !!!

Prvního zimního soustředění se zúčastnilo celkem 17 našich členů ( + malý Matěj Novotný) a i když celý víkend bez ustání sněžilo a fučel vítr, všichni zvládli to co bylo potřeba. Družstvo trpaslíčků (Verča a Martin) se učilo pohybovat na běžkách, žactvo zkoušelo jak klasiku, tak i bruslení a ostatní polykali první kilometry na sněhu před nastávajícími závody. Ty čekají malorážkáře již o dalším víkendu v Harrachově, kdy začíná seriál závodů Českého poháru v biatlonu. Ostatní si mohou poprvé zazávodit koncem roku na závodech v běhu na lyžích.

Mezitím se nabízí ještě další zimní soustředění mezi vánočními svátky, které by mělo proběhnout v Liberci.

Ve fotogalerii zařazeno pár použitelných fotografíí, protože v hustém sněžení jsme moc nechtěli namáčet své fotoaparáty.

Luboš 

28.listopadu 2010

ZIMA je tady ...

Běh na Chlum uzavřel další část sportovní přípravy našeho klubu, kterým byo přípravné období a s očekáváním jsme vyhlíželi první sněhové vločky. Dočkali jsme se a v tomto týdnu poprvé trošku začalo sněžit a tak jsme mohli vytáhnout běžkařské vybavení a vyrazit napříč krásnou zimní krajinou. Podařilo se nám to jak v sobotu na Děčínském Sněžníku, tak i v neděli na sportovním areálu v německém Altenbergu.

bezky.jpg 

Zima je tedy tady a my se musíme přeorientovat na zimní tréninky a připravit se na zimní závody. Aktualizovali jsme termínovku závodů, alespoň pro nejbližší období a to doplněním závodů v klasickém lyžování i biatlonu. Nejbližší sportovní akcí by pro nás měli být běžecké závody v Jáchymově 10.-11.prosince.

Luboš