Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv komentářů prosinec 2011

31.prosince2011

První biatlon sezóny v Jáchymově.

Poslední sportovní aktivitou letošního roku byl první uskutečněný závod letošní baitlonové sezóny, který se konal v Jáchymově. Vyrazili jsem s naším týmem brzy po ránu v hustém dešti, který však v posledních kilometrech postupně přešel v husté sněžení. Areál Eduard nás pak uvítal velkým množstvím sněhu, kterého každou hodinou přibývalo několik centimetrů. V rámci regionálního závodu zde startovalo téměř šedesát závodníků.

Vzhledem k hustému sněžení se nám nepodařilo zhotovit žádné fotografie a ani přesné výsledky jěště nejsou k dispozici. Víme jen, že nejúspěšnějí byli Natálka Bártová, která zvítězila mezi mladšími žákyněmi, Eva Vaňková mezi staršími žákyněmi a Milan Novotný mezi muži B. Vítězství v sólo závodě si připsala i Lada Nebeská.

Sezóna biatlonu nám tedy oficiálně začala.

Luboš

27.prosince 2011

Nabídka ubytovacích kapacit při 1.ČP v biatlonu žactva.

Zde nebo  v rubrice ke stažení najdete několik tipů na ubytování při přesunutém 1.kole ČP žactva v biatlonu, který se koná v termínu 6.-8.1.2012 v Novém Městě v Krušných horách.

První závody na sněhu.

Zima stále ještě není ta pravá, v našem okolí mizí i ty poslední zbytky sněhu, které v předcházejících dnech napadly a tak i s ježděním a závody na sněhu to není jednoduché.

V posledních letech jsme se pravidelně zúčastňovali Memoriálu Karla Janko v běhu na lyžích, který na Adolfově organizuje SKP Ústí n.L. Ne jinak tomu bylo i letos. Teploty nad nulou, mírné mžení a rychle mizející sníh odradily asi větší množství závodníků a tak se závod uskutečnil v komorních podmínkách na takzvaném Adolfovském ledovci, o znamená na sněhové návěji podél lesa, kde se sníh udrží pravidelně až do jara.

Naše výprava postavila do závodu celkem šest závodníků, kteří podali bojovné výkony a všichni si dojeli pro medailová umístění.

Luboš

25.prosince 2012

1.ČP žactva v biatlonu - změna místa konání !!!

Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám na původní plánované lokaci, jsme nuceni toto změnit na lyžařský areál Loko Teplice v Novém Městě v Krušných horách. Nové proposice jsou uveřejněnny v rubrice proposice závodů. Nabídka ubytování bude uveřejněna 27.12. ve večerních hodinách.

Pořadatelé závodu

16.prosince 2011

Výroční schůze na zámku v Jílovém.

S koncem roku jsme stejně jako většina podobných organizací bilancovali uplynulé období a plánovali co bude v budoucnu. To vše na naší výroční členské schůzi, která proběhla v tradičním prostoru zámku v Jílovém. Většina našich členů, která se schůze zúčastnila, dále rodiče a další hosté se dozvěděli, co jsme všechno jako Klub biatlonu Jílové v roce 2011 dokázali, kde všude jsme byli a co to všechno stálo. Pak přišly naopak informace, co vše nás čeká v roce 2012, jaké soutěže budeme organizovat a kam všude bychom měli vyrazit. V závěru pak byli oceněni nějúspěšnější sportovci klubu podle klubového žebříčku.

Luboš

Ocenění sportovci z Děčína.

Pro jedno z posledních ocenění si došli závodníci našeho klubu, kteří mají své trvalé bydliště v Děčíně. Město Děčín každoročně na konci roku odměňuje nejúspěšnější sportovce z Děčína, kteří se umístili na medailových místech na Mistrovství světa, Mistrovství Evropy či Mistrovství ČR.

V letošním roce jsme patřili k úspěšným, protože pro finanční ohodnocení si do reprezentačních prostor děčínského zámku došlo celkem pět našich sportovců - Adam Přibyl, Adéla Burdová, Jan Válka, Lada Nebeská a Martin Přibyl. Oceněným blahopřejeme !!!

Luboš

11.prosince 2011

Střelnice v obležení.

Ve velkém počtu jsme strávili příjemný adventní večer na kryté vzduchovkové střelnici SSK Děčín. Pro některé to byl po delší době střelecký trénink, pro některé zpestření, pro některé, zejména novější naše členy, první seznámení se vzduchovou puškou. Ale nakonec soutěžilo 33 závodníků a závodnic ve třech kategoriích. V té hlavní, ve které se střílelo závodními poloautomaty se do velkého finále a i roztřelu prostříleli všichni tři naši závodníci, kteří s touto zbraní nyní střílí - a jedno překvapení, kteří všichni shodně dosáhli 73 bodů. V závěrečném rozstřelu pak zvítězila Áňa Trpišovská před Natkou Bártovou, Zdendou Trpišovským a Františkem Rychnovským.

Kompletní výsledky v rubrice ke stažení .