Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.února 2009

Žákům skončila sezóna.

Mistrovstvím ČR v Novém Městě na Moravě skončila zimní sezóna biatlonistů v kategoriích žactva. Ta letošní byla pro nás po úspěšnějších letech tou slabší, protože nám startovali pouze tři sportovci v kategorii žáků C a jejich výkonost prozatím zdaleka nedosahuje výkonů jejich starších kamarádů, kteří nyní již startují v dorostenekých kategoriích. Přesto jsme absolvovali celý seriál závodů Českého poháru a Mistrovství ČR a věříme, že v dalším období toto úspěšně zúročíme.

Dorostové závodníky nyní čeká účast na Mistrovství Německa a v polovině března Mistrovství ČR v Harrachově. 

Luboš 

10.února 2009

Ples sportovců se blíží.

Po loňské úspěšné premiéře budeme i letos v prostorách zámku Jílové pořádat ples sportovců.

 

Obrazek

Zveme Vám všechny na sobotu 14.března 2009 od 20 hodin. Cena vstupenky je 120,-Kč a distribuce je zajištěna v rámci klubu nebo v lékárně Jílové a Suny Sky Fitness Děčín.

Luboš

10.února 2009

Společné soutěže žactva i dorostu.

O tomto víkendu proběhly v areálu Eduard v Jáchymově společné závody Českého poháru v kategoriích žactva i dorostu a dospělých. Tentokrát jsme se v kompletní sestavě zúčastnili i my. Přestože jsme z minulých pohárových soutěží přivezli první zimní medaili, zde jsme si tak vysoké cíle nedávali.

V kategorii žactva naši starší žáci stále zaostávají v technice lyžování za většinou závodního pole a tak jen nejlepší střelba dává šanci na lepší posun o několik míst nahoru. Sobotní závod s hromadným startem byl dokonce v těchto kategoriích hodnocen jako Mistrovství ČR. Ovšem střelba v sobotu nevyšla a tak z toho bylo nejlepší 17.místo Tomáše Bírovky. V nedělním rychlostním závodě se střelba žákům částčně vylepšila a tak se Tomáš Bírovka posunul na 15.místo.

V dorostu už máme výkonější sportovce a tak jsme si během víkendu sáhli i do první desítky. Anna Vlčková byla dvakráte na 7.místě a Martin Přibyl byl jednou osmý. Ale i zde jsme měli problémy s přesností střelby, která nás připravila o lepší umístění.

Nyní jsou před oběma skupinami poslední závody sezóny, kterými jsou Mistrovství ČR, pro žactvo již za čtrnáct dnů v Novém Městě na Moravě, pro dorost za měsíc v Harrachově.

Luboš  

10.února 2009

Výroční členská schůze.

Jak je již tradicí i letos jsem uspořádali výroční členskou schůzi našeho klubu v reprezentačních prostorách zámku Jílové. Na schůzi se hodnotilo, plánovalo, vyhlašovali se nejúspěšnější sportovci, diskutovalo se a celkově byla dobrá nálada. Tradiční byla i účast hostů z vedení města Jílové.

Luboš

10.února 2009

Krajské přebory v lyžování.

Nejenom děčínští kánoisté mají krajského přeborníka v lyžování. I my zásluhou Martina Přibyla a Adama Přibyla máme tituly krajských přeborníků.

Lyžařský oddíl SKP Ústí nad Labem na přelomu ledna a února pořádal ve svém areálu v Adolfově krajské přebory lyžařů. Vzhledem k tomu, že jsme výjmečně neměli pohárové starty, mohli jsme zde rozšířit startovní pole. V sobotním závodě klasickou technikou získal mezi mladšími dorostenci titul a vítězství Martin Přibyla mezi staršími dorostenci Adam Přibyl. Mezi mladšími dorostenkami zvítězila Anna Vlčková, která ale tentokráte hájila barvy rodného Oseka. V neděli, kdy byl na pořadu skiatlon jsme získali v těžší konkurenci (přijeli další lyžaři z Karlových Var) dvě třetí místa a to Dan Pohlreich mezi staršími žáky a Martin Přibyl.

Luboš