Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlad a dokonce sníh - to byl Jablonec.

Trošku se zpožděním z důvodu čekání na oficiální výsledky přináším menší komentář k víkendovým závodům v Jablonci n.N. Přestože jsem tam nebyl, nějaké informace jsem načerpal a výsledky nastudoval. Tak zaprvé, byla zima a to nejenom v Jablonci a tak ti, kdo se neumí řádně rozcvičit a prohřát měli velké starosti při střelbě, protože jim mrzli ruce. Mělo by to být poučení pro všechny,aby se předzávodní rozcvičení nepodceňovalo. Zima byla asi nepříjemná, vždyť prý dokonce v jednu chvíli poletoval i sníh.

Jinak dva rychlostní regionální závody proběhly bez problémů a tak zejména naši noví závodníci mohli získávat další ostruhy a zkušenosti před celostátními závody Českého poháru, které se neúprosně blíží. Co se týká sportovních výsledků, tak zde nikdo rapidně nepřekvapil, ale ani nezklamal. Většina zkušených závodníků si šáhla na nějakou tu medailovou pozici i když musím přiznat, že zajména v malorážkových kategoriích byla minimální konkurence. Vítězství patřilo Martinovi Přibylovi, Ladě Nebeské, Anně Trpišovské, Janu Válkovi a Veronice Bártové.

Poslední přípravou před 1.kolem Českého poháru jsou regionální závody tento víkend, kdy odjížíme na západ Čech do Plzně.