Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kadaň už byla opravdu jarní.

Poprvé v letošním roce jsme se zúčastnili ve větším počtu (i když ještě hodně závodníků chybělo) nějaké sportovní soutěže. Tou byly regionální závody v letním biatlonu v Kadani. V organizačně dobře zvládnutém závodě se představilo více než šedesát závodníků z klubů okolních regionů a pořadatelům z DDM Šuplík Kadaň přálo i počasí. Sice se po obloze proháněla sem tam přeháňková mračna, ale sluníčko už ukázalo svou vlídnou jarní tvář.

2013-04-13-13.54.33.jpg

V rychlostním závodě se od nás představilo pestré pole závodníků od přípravky počínaje po veterány konče. Byly to sice jedny z prvních jarních závodů letní sezóny a ne všichni mají již dostatečně naběháno a nestříleno, přesto se všichni snažili. Vítězství si tentokrát připsali Jan Válka, Milan Novotný, Zdeňka Švirlochová a Martin a Luboš Přibylovi. Z dalších výsledků a zajímavostí lze vyzdvihnout - druhé místo Denisy Mikeschové při jejím prvním startu v závodní kategorii a zisk II.výkonnostní třídy, čtvero druhých míst celé rodiny Trpišovských a třetí místa Denisy Švirlochové a Evy Fialové.

Dalším nejbližším závodem je námi pořádaný Boletický biatlonový víkend za čtrnáct dnů, kde budeme doufám startovat v ještě větším obsazení a ti co nebudou startovat nám určitě pomohou s organizací.