Jdi na obsah Jdi na menu

Lada Nebeská v IBU Cupu třetí.

Jako jedinní zástupci České republiky se zúčastnil náš juniorský výběr 1.IBU Cupu v letním 100_6541.jpgbiatlonu v polských Dusznikách. Za účasti reprezentantů Polska, Slovenska, Ukrajiny, Německa, Dánska a naší mini výpravy reprezentující Česko proběhl v sobotu v tropickém letním počasí sprint. V kategorii juniorů obsadil Adam Přibyl, který se pomalu vrací do plné sportovní výkonnosti po operaci kolene, 17.místo. Martin Přibyl pak v premiérovém mezinárodním startu jako jeden z nejmladších juniorů obsadil výborné 10.místo. V odpoledním programu pak Lada Nebeská předvedla velmi dobrou střelbu a ta ji vynesla na medailovou třetí pozici hned za závodnicemi z Německa.

B L A H O P Ř E J E M E  ! ! !

V neděli pak pokračoval IBU Cup stíhačkou. Zde se díky velmi dobré střelbě na prvních třech položkách propracoval Martin Přibyl z desáté pozice na třetí. Nejspíše technickým problémem s municí však čtvrtá střelba totálně nevyšla a Martin nakonec vybojoval 8.místo. Lada Nebeská po výborné sobotní střelbě startovala do stíhačky ze třetí pozice, ale dnes střelba nevyšla a celkově to stačilo také na 8.místo. Adam se pak celým závodem protrápil a v celkovém pořadí se neposunul vzhůru.