Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medailová umístění na Mistrovství republiky

1992 M ČR Letohrad letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo vytrvalostní závod
1993 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo vytrvalostní závod
1997 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo rychlostní závod
1997 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo vytrvalostní závod
1997 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Erika Přibylová 1.místo rychlostní závod
1998 M ČR Beroun letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo vytrvalostní závod
1998 M ČR Beroun letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo rychlostní závod
1999 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo rychlostní závod
2000 M ČR Jáchymov biatlon Miroslav Bárta 1.místo vytrvalostní závod
2001 M ČR Jáchymov letní biatlon Miroslav Bárta 1.místo stíhací závod
2002 M ČR Jílové letní biatlon Lada Nebeská 1.místo vytrvalostní závod
2003 M ČR Letohrad letní biatlon Erika Přibylová 1.místo rychlostní závod
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Lada Nebeská 1.místo vytrvalostní závod
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Lada Nebeská 1.místo štafeta
2006 M ČR Jílové letní biatlon Pavel Pekár 1.místo rychlostní závod
2006 M ČR Jílové letní biatlon Lada Nebeská  1.místo závod s hromadným startem
2007 M ČR Praha letní biatlon Jakub Kalík, Ondřej Věchet, Martin Přibyl 1.místo štafeta
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Martin Přibyl, Tomáš Bírovka 1.místo štafeta
2009 M ČR Letohrad letní biatlon Jakub Věchet 1.místo štafeta
2010 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Anna Vlčková 1.místo závod s hromadným startem
2011 M ČR Staré Město p.L. letní biatlon Lada Nebeská 1.místo rychlostní závod
2012 M ČR Letohrad letní biatlon Lada Nebeská 1.místo rychlostní závod
             
1978 M ČSSR Mikulov DZBZ Erich Bárta 2.místo vytrvalostní závod
1979 M ČSSR Dukla - Svidník DZBZ Erich Bárta 2.místo vytrvalostní závod
1979 M ČSSR Dukla - Svidník DZBZ Miroslav Bárta st. 2.místo vytrvalostní závod
1991 M ČSFR Osrblie letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo rychlostní závod
1995 M ČR Plzeň - Litice letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo vytrvalostní závod
1997 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo štafeta
1999 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Erika Přibylová 2.místo vytrvalostní závod
1999 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo vytrvalostní závod
2000 M ČR Jablonec n.N.  letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo vytrvalostní závod
2001 M ČR Břidličná letní biatlon Lada Nebeská 2.místo štafeta
2003 M ČR Jablonec n.N. letní biatlon Erika Přibylová 2.místo rychlostní závod
2003 M ČR Jablonec n.N. letní biatlon Erika Přibylová 2.místo závod s hromadným startem
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Lada Nebeská 2.místo rychlostní závod
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Michaela Švarcová ml. 2.místo štafeta
2004 M ČR Třebíč letní biatlon Michael Hrdlička, Tomáš Dvořák 2.místo štafeta
2004 M ČR Třebíč letní biatlon Michaela Švarcová ml. 2.místo štafeta
2004 M ČR Třebíč letní biatlon Lada Nebeská 2.místo štafeta
2005 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Lada Nebeská  2.místo rychlostní závod
2005 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Michael Hrdlička, Adam Přibyl, Pavel Pekár 2.místo štafeta
2006 M ČR Jílové letní biatlon Pavel Pekár, Jakub Kalík, Ondřej Věchet 2.místo štafeta
2007 M ČR Praha letní biatlon Jakub Kalík 2.místo rychlostní závod
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Martin Přibyl 2.místo rychlostní závod
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Jakub Věchet 2.místo štafeta
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Anna Vlčková 2.místo štafeta
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Anna Vlčková 2.místo závod s hromadným startem
2010 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Martin Přibyl 2.místo rychlostní závod
2010 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Anna Trpišovská, Eva Vaňková 2.místo štafeta
2011 M ČR Staré Město p.L. letní biatlon Lada Nebeská 2.místo rychlostní závod
2011 M ČR Staré Město p.L. letní biatlon Martin Přibyl 2.místo štafeta
             
1981 M ČSSR Nové Město n.M. - Zubří DZBZ Miroslav Bárta st. 3.místo vytrvalostní závod
1986 M ČSSR Opava DZBZ Miroslav Bárta st. 3.místo vytrvalostní závod
1988 M ČSSR Gottwaldov DZBZ Miroslav Bárta st. 3.místo vytrvalostní závod
1996 M ČR Jablonec n.N. letní biatlon Miroslav Bárta 3.místo rychlostní závod
1998 M ČR Beroun letní biatlon Erika Přibylová 3.místo vytrvalostní závod
2000 M ČR Jablonec n.N.  letní biatlon Miroslav Bárta 3.místo rychlostní závod s hr.startem
2002 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Erika Přibylová 3.místo rychlostní závod
2004 M ČR Jablonec n.N. letní biatlon Erika Přibylová 3.místo závod s hromadným startem
1999 M ČR Letohrad letní biatlon Miroslav Bárta 3.místo rychlostní závod
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Michael Hrdlička 3.místo vytrvalostní závod
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon David Piksa, Adam Přibyl, Michael Hrdlička 3.místo štafeta
2003 M ČR Rožnov p.R. letní biatlon Petra Kuchtová 3.místo štafeta
2004 M ČR Třebíč letní biatlon Martin Přibyl, Šimon Piksa, Michal Piksa 3.místo štafeta
2005 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Jakub Kalík 3.místo rychlostní závod
2005 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Michael Hrdlička 3.místo závod s hromadným startem
2006 M ČR Jílové letní biatlon Jan Válka 3.místo štafeta
2008 M ČR Břidličná letní biatlon Martin Přibyl 3.místo závod s hromadným startem
2009 M ČR Jablonec n.N. letní biatlon Adam Přibyl 3.místo  závod s hromadným startem
2009 M ČR Letohrad letní biatlon Anna Trpišovská 3.místo štafeta
2010 M ČR Bystřice p.H. letní biatlon Martin Přibyl, Adam Přibyl 3.místo štafeta
2010 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Jan Válka 3.místo rychlostní závod
2010 M ČR Zruč - Senec letní biatlon Natálie Bártová, Tereza Henzlová 3.místo štafeta
2011 M ČR Staré Město p.L. letní biatlon Martin Přibyl 3.místo rychlostní závod
2011 M ČR Staré Město p.L. letní biatlon Lada Nebeská 3.místo štafeta
2011 M ČR Břidličná letní biatlon Eva Vaňková 3.místo závod s hromadným startem
2012 M ČR Letohrad letní biatlon Jan Válka 3.místo štafeta