Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples sportovců se blíží - jízdní řád autobusu.

ples-plakat-2012.pngDo 10.března již mnoho času nazbývá a přípravy na Ples sportovců vrcholí - máme již pouze několik málo vstupenek a tak vy poslední opozdilci neváhejte !!!

 

Jak je již tradicí zajišťujeme pro děčínské účastníky dovoz a odvoz z plesu autobusem zdarma a tak zde předkládáme rozpis jízdního řádu.

Sobota 10.března 2012           
               
    Trasa se zastávkami : 18:15 Boletice - Koruna  
        18:20 Křešice - Škola  
        18:25 Křešice - Fruta  
        18:30 Staré Město - Žerotínova
        18:40 Kamenická - u Alberta
        18:50 Masarykovo náměstí  
        18:55 Hlavní nádraží  
        19:05 Želenice - Aréna  
        19:20 Bynov - U Zámečku  
    Příjezd 19.30        
               
Neděle 11.března 2012          
               
  Odjezd : cca 02.15-02.20 směr Děčín - rozvoz účastníků plesu podle
    obrácené trasy