Jdi na obsah Jdi na menu

Telnický lesní běh a hodinovka.

V rámci přípravy pokračují naše účasti na běžeckých závodech. tento víkend se větší skupinka zúčastnila jednoho z lyžařských běhů v Adolfově (Telnici) a odvážlivci si zkusili i hodinovku na dráze v Děčíně.

Na lesním běhu byla potěšitelná účast našich nových členů z řad žactva i zkušených závodníků a závodnic. Vítězství získali Áňa Trpišovská a Dan Pohlreich a na medaili dosáhl i František Rychnovský mezi dospěláky, když doběhl na třetím místě. Rodina Bártova (Míra, Natka i Verča) si shodně doběhli pro 5.místa ve svých kategoriích, 6.místo patřilo Denise Mikeschové a do desítky se ještě vešla Majda Trajerová - jeden z našich nováčků. Ostatní také srdnatě bojovali a určitě si zaslouží také pochvalu.

V hodinovce jsme měli tři závodníky. Zde si připsal vítězství mezi juniory Jan Válka za vzdálenost 12069m a celkové 26.místo z 39 startujících, Igor Gálus se 13818m byl celkově na 14.místě a Martin Přibyl (startoval za ASK Děčín) se 14405m celkově desátý.