Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínovka závodů

29. 3. 2015

Podrobná termínovka akcí je zasílána společně s tréninkovým plánem emailem.

    12.18
datum  den událost
28.5.2018 Po  
29.5.2018 Út  
30.5.2018 St  
31.5.2018 Čt  
   
1.12.2018 So  
2.12.2018 Ne  
3.12.2018 Po  
4.12.2018 Út  
5.12.2018 St  
6.12.2018 Čt  
7.12.2018 soustředění Mísečky
8.12.2018 So soustředění Mísečky
9.12.2018 Ne soustředění Mísečky
10.12.2018 Po soustředění Mísečky
11.12.2018 Út soustředění Mísečky
12.12.2018 St soustředění Mísečky
13.12.2018 Čt soustředění Mísečky
14.12.2018 soustředění Mísečky
15.12.2018 So soustředění Mísečky / regilnální závod Jáchymov
16.12.2018 Ne soustředění Mísečky / regionální zovod Mísečky
17.12.2018 Po  
18.12.2018 Út  
19.12.2018 St  
20.12.2018 Čt  
21.12.2018  
22.12.2018 So SP NMNM
23.12.2018 Ne SP NMNM
24.12.2018 Po  
25.12.2018 Út  
26.12.2018 St  
27.12.2018 Čt  
28.12.2018 I. ČP D+D MMNM
29.12.2018 So I. ČP D+D MMNM
30.12.2018 Ne I. ČP D+D MMNM

 

    1.19
datum  den událost
  Po  
1.1.2019 Út  
2.1.2019 St  
3.1.2019 Čt  
4.1.2019  
5.1.2019 So  
6.1.2019 Ne  
7.1.2019 Po  
8.1.2019 Út  
9.1.2019 St  
10.1.2019 Čt  
11.1.2019 II. ČP D+D JBC
12.1.2019 So II. ČP D+D JBC
13.1.2019 Ne II. ČP D+D JBC
14.1.2019 Po  
15.1.2019 Út  
16.1.2019 St  
17.1.2019 Čt  
18.1.2019 I. ČP žactva Harrachov - klasika
19.1.2019 So I. ČP žactva Harrachov - klasika
20.1.2019 Ne I. ČP žactva Harrachov - klasika
21.1.2019 Po  
22.1.2019 Út  
23.1.2019 St  
24.1.2019 Čt  
25.1.2019 III. ČP D+D Letohrad
26.1.2019 So III. ČP D+D Letohrad
27.1.2019 Ne III. ČP D+D Letohrad
28.1.2019 Po  
29.1.2019 Út  
30.1.2019 St  
31.1.2019 Čt  
   
  So Soustředění Letohrad 2018 - žactvo ABC + D + D
  Ne Soustředění Letohrad 2018 - žactvo ABC + D + D
    2.19
datum  den událost
30.7.2018 Po  
31.7.2018 Út  
     
     
1.2.2019 II. ČP žactva JBC
2.2.2019 sezbk II. ČP žactva JBC
3.2.2019 Ne II. ČP žactva JBC
4.2.2019 Po  
5.2.2019 Út  
6.2.2019 St  
7.2.2019 Čt  
8.2.2019  
9.2.2019 So  
10.2.2019 Ne  
11.2.2019 Po  
12.2.2019 Út  
13.2.2019 St  
14.2.2019 Čt  
15.2.2019 III. ČP žactva Letohrad - klasika
16.2.2019 So III. ČP žactva Letohrad - klasika
17.2.2019 Ne III. ČP žactva Letohrad - klasika
18.2.2019 Po  
19.2.2019 Út  
20.2.2019 St  
21.2.2019 Čt M ČR D+D NMNM
22.2.2019 M ČR D+D NMNM
23.2.2019 So M ČR D+D NMNM
24.2.2019 Ne M ČR D+D NMNM
25.2.2019 Po  
26.2.2019 Út  
27.2.2019 St  
28.2.2019 Čt  

 

    3.19
datum  den událost
27.8.2018 Po  
28.8.2018 Út  
29.8.2018 St  
30.8.2018 Čt  
1.3.2019  
2.3.2019 So  
3.3.2019 Ne  
4.3.2019 Po  
5.3.2019 Út  
6.3.2019 St  
7.3.2019 Čt M ČR žactva NMNM
8.3.2019 M ČR žactva NMNM
9.3.2019 So M ČR žactva NMNM
10.3.2019 Ne M ČR žactva NMNM
11.3.2019 Po  
12.3.2019 Út  
13.3.2019 St  
14.3.2019 Čt  
15.3.2019 V. ČP D+D Harrachov
16.3.2019 So V. ČP D+D Harrachov
17.3.2019 Ne V. ČP D+D Harrachov
18.3.2019 Po  
19.3.2019 Út  
20.3.2019 St  
21.3.2019 Čt  
22.3.2019  
23.3.2019 So  
24.3.2019 Ne  
25.3.2019 Po  
26.3.2019 Út  
27.3.2019 St  
28.3.2019 Čt  
29.3.2019  
30.3.2019 So  
31.3.2019 Ne