Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účast našich sportovců na velkých soutěžích

Mistrovství světa        
1996   Hochfilzen (Rakousko) letní biatlon Miroslav Bárta 42.místo vytrvalostní závod
1997   Krakov (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 36.místo stíhací závod
1997   Krakov (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 6.místo štafeta
1997   Krakov (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 27.místo vytrvalostní závod
1998   Osrblie (Slovensko) letní biatlon Miroslav Bárta 10.místo štafeta
1998   Osrblie (Slovensko) letní biatlon Miroslav Bárta 30.místo rychlostní závod
1998   Osrblie (Slovensko) letní biatlon Miroslav Bárta 35.místo vytrvalostní závod
1999   Minsk - Raubiči (Bělorusko) letní biatlon Miroslav Bárta 9.místo rychlostní závod
1999   Minsk - Raubiči (Bělorusko) letní biatlon Miroslav Bárta 6.místo štafeta
1999   Minsk - Raubiči (Bělorusko) letní biatlon Miroslav Bárta 15.místo stíhací závod
2000   Chanty - Mansijsk (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 20.místo rychlostní závod
2000   Chanty - Mansijsk (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 20.místo stíhací závod
2000   Chanty - Mansijsk (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 6.místo štafeta
2001   Duszniki (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 8.místo rychlostní závod
2001   Duszniki (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 11.místo stíhací závod
2001   Duszniki (Polsko) letní biatlon Miroslav Bárta 5.místo štafeta
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Luboš Přibyl, Milan Novotný 3.místo štafeta
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Adéla Burdová 3.místo štafeta
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Adéla Burdová 5.místo sprint
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Adam Přibyl 8.místo sprint
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Martin Přibyl 13.místo sprint
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Adéla Burdová 5.místo klasika
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Adam Přibyl 9.místo klasika
2009   Arlon (Belgie) orientační biatlon Martin Přibyl 11.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adam Přibyl 2.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adam Přibyl 3.místo sprint
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Martin Přibyl 7.místo sprint
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Martin Přibyl 10.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adéla Burdová 6.místo sprint
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adéla Burdová 6.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adéla Burdová 5.místo štafeta
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Adam Přibyl, Martin Přibyl 5.místo štafeta
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Milan Novotný, Tomáš Fúsek 4.místo štafeta
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Milan Novotný 4.místo sprint
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Milan Novotný 4.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Tomáš Fúsek 8.místo sprint
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Tomáš Fúsek 8.místo klasika
2010   Nymindegab (Dánsko) orientační biatlon Luboš Přibyl 9.místo sprint
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Adam Přibyl 4.místo sprint
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Milan Novotný 1.místo sprint
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Jan Válka 11.místo sprint
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Tomáš Fúsek 5.místo sprint
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Adam Přibyl 1.místo klasika
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Milan Novotný 4.místo klasika
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Jan Válka 14.místo klasika
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Adéla Burdová 2.místo klasika
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Tomáš Fúsek 6.místo klasika
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Milan Novotný 3.místo štafeta
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Jan Válka 3.místo štafeta
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Adéla Burdová 3.místo štafeta
2011   Staré Město p.L. orientační biatlon Tomáš Fúsek 3.místo štafeta
             
Mistrovství Evropy        
1997   Toksovo (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 6.místo vytrvalostní závod
1997   Toksovo (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 6.místo rychlostní závod
1997   Toksovo (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 2.místo štafeta
1998   Cesiss (Lotyšsko) letní biatlon Miroslav Bárta 3.místo štafeta
1999   Iževsk (Rusko) biatlon Miroslav Bárta 12.místo vytrvalostní závod
1999   St.Peterburg (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 5.místo vytrvalostní závod
1999   St.Peterburg (Rusko) letní biatlon Miroslav Bárta 5.místo rychlostní závod
2011   Martell (Itálie) letní biatlon Adam Přibyl 23.místo rychlostní závod
2011   Martell (Itálie) letní biatlon Lada Nebeská 15.místo rychlostní závod
2011   Martell (Itálie) letní biatlon Adam Přibyl 25.místo stíhací závod
2011   Martell (Itálie) letní biatlon Lada Nebeská 17.místo stíhací závod
2011   Martell (Itálie) letní biatlon Lada Nebeská 3.místo štafeta
             
Universiáda          
1997   Muju - Chonju (Jižní Korea) biatlon Miroslav Bárta 3.místo štafeta
1997   Muju - Chonju (Jižní Korea) biatlon Miroslav Bárta 8.místo rychlostní závod
1997   Muju - Chonju (Jižní Korea) biatlon Miroslav Bárta 20.místo vytrvalostní závod