Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční aktivity.

Běh na Sněžník.

Jestliže se část našich sportovců zúčastnila o Štěpánu lyžařských závodů na Adolfově, našli se jiní, kteří se zúčastnili extrémního běžeckého závodu Děčín - Sněžník a zpět, který měří 24,5 km. Na start letošního ročníku, který je součástí Děčínského běžeckého poháru se postavilo rekordních 87 sportovců. Náš klub zde reprezentovali Igor Gálus (9.místo v kategorii resp.15.místo celkově) a Michal Burda (21/63).

Potěšitelné pak bylo vyhodnocení celoročního poháru kde Martin Přibyl (na Sněžníku pouze jako divák), zde závodící za ASK Děčín obsadil celkové třetí místo.

Lyžařský běh - Memoriál Karla Janko.

Stejně jako v minulých letech jsme se na Štěpána zúčastnili lyžařského závodu v Adolfově. Přestože nás v poslední době trápí příliv teplého počasí, které úspěšně likviduje sněhovou nadílku, zůstaly podmínky ke konání závodu jedny z nejlepších za poslední ročníky. Na start závodu klasickou technikou se z našeho oddílu postavilo hned 11 závodníků.

První místa si dovezly Denisa Švirlochová, Anna Trpišovská a Dan Pohlreich. Verča Bártová obsadila třetí místo, Gabča Bártová skončila čtvrtá. Své závody ale dokončili i ostatní - Denisa Mikeschová, Věra Švirlochová, Tomáš Trpišovský, Monika Trpišovská, Zdenča Švirlochová, Mirek Bárta.