Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend na lyžích I. - dorost a dospělí.

Naše víkendové sportování se opět rozdělilo na dvě části. Část dospělých a dorostu startovala na Českém poháru v biatlonu v Jáchymově, zbytek pak na lyžařských závodech na Adolfově.

První komentář přinášíme z Jáchymova. Zde se sešlo více než 130 sportovců včetně juniorských reprezentací, které doplňovali i B výběry dospělácké reprezentace. Z našich zástupců měla k medailovéu zisku nejblíže Eva Vaňková, která v sobotním vytrvalostním závodě obsadila mezi dorostenkami čtvrté místo. Jednu chvíli dokonce na internetu figurovala na třetím místě, ale pak se objevila jedna chybička ve zpracování výsledků a posun o jedno místo níže. I tak je to prozatím nejlepší sportovní výkon Evy v biatlonu. 

B L A H O P Ř E J E M E  !!!

 

Dvě pátá místa si mezi muži C připsala naše akvizice z Berlína Frank Braatz, když o lepší výsledek zejména v nedělním rychlostním závodě přišel po totálním výbuchu ve střelbě ve stoje. Šesté místo patřilo pak Evě Vaňkové v nedělním rychlostním závodě. Umístění v desítce si v obou závodech připsal i Martin Přibyl mezi juniory. Zejména osmé místo v rychlostním závodě s nejlepší střelbou mezi juniory (0 1) je hodnocené velmi vysoko, protože před ním zůstali jen členové repre výběrů.

Ostatní naši zástupci Jan Válka a Tomáš Trpišovský bojovali v rámci svých možností.

Jak závodili ostatní v Adolfově připravujeme v následujícím komentáři.