Jdi na obsah Jdi na menu

Zase jeden náročný víkend za námi.

SOBOTA - Regionální závod v letním biatlonu v Kadani

Prozatím v největším sportovním obsazení jsme startovali na regionálkách v Kadani. Na start se od nás postavilo 18 závodníků !!! ( a to jsme měli ještě několik marodů a dalších časových zaneprázdnění ) Startovali nejmladší i nejstarší, noví i zkušení závodníci.

Zkušenost se projevila zejména u těch co zvítězili - Veronika a Natálie Bártovi, Milan Novotný, Lada Nebeská, Anna a Tomáš Trpišovští. Další medailové úspěchy pak patřili nováčkům  - stříbro brala Denisa Mikeschová a bronz Vlastimil Stránský a Branislav Švirloch.

NEDĚLE - BOB (biatlonový orientační běh) - Bynovec

100_6115.jpgJiž popáté jsme pořádali tuto tradiční soutěž. Na start se celkem postavilo celkem 30 sportovců, mezi nimiž jsme i my měli své zástupce. Nejvíce nás však bylo v roli pořadatelů. Všem, kteří se na organizaci a přípravě této soutěže podíleli patří velký dík - D Ě K U J E M E  ! ! !

Výsledky najdete v sekci ke stažení.

NEDĚLE - Běh Cvikováčku - Cvikov

I na dalším běžeckém závodě jsme měli své zástupce - rodinu Bártovu - a nevedli si vůbec špatně. Verča obsadila 1.místo, Natálka a Míra byli druzí. Gratulujeme.