Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěr roku zvládly jen děvčata Švirlochova.

Jak psal Míra v předchozím komentáři o účasti na závodech, tak nás choroby kosily postupně dále a dále. Na posledním závodě v loňském roce, kterým byl Silvestrovský běh na lyžích na Polevsku nás tak reprezentovali jen všechna děvčata z rodiny Švirlochů. Věrka dojela pátá, Denisa třetí a maminka Zdeňka byla v nejlepším svém výsledku na lyžích  také třetí a to mezi ženami.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci. 

Luboš

Oblastní závod v biatlonu - Jáchymov .

V předposlední den loňského roku jsme se zúčastnili jednoho z mála oblastních závodů v biatlonu, tentokrát ve sportovním areálu Eduard v blízkosti Jáchymova.

Díky silné marodce jsme neodcestovali v tak silném obsazení jako dříve. Kategorie žactva soutěžily v rychlostním závodě se skupinovým startem, malorážkové kategorie potom v rychlosním závodě s intervalovým startem. Tratě byly velice dobře připravené.

 

obraz0831-1-.jpg

Za žáky nás zastupovala Aňa Trpišovská, která vybojovala stříbrnou medaili. Mezi dorostenkami A zvítězila Eva Vańková. Za dorostence B získal stříbrnou medaili Honza Válka. V juniorech obsadil 5. místo Tomáš Trpišovský, za muže B zvítězil Míra Bárta, 8. potom skončil František Rychnovský. 

Děkuji všem za účast při tomto závodě a těším se na další

Míra