Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zima skončila, léto začíná.

Přestože ještě ve středu a ve čtvrtek probíhá Mistrovství ČR v biatlonu v kategoriích mužů a žen v Jablonci n.N., pro náš klub skončila zimní sezóna oficiálně tuto sobotu. Na dalším kole Českého poháru v polských Jakuszicích, na těžkém jarním sněhu, jsme měli pouze jedinného zástupce, kterým byl Frank Braatz. Ve své kategorii mužů C obsadil v závodě s hromadným startem osmé místo, když se mu vůbec nevydařila střelba a do nedělního závodu pak nenastoupil.

100_2527.jpg

Ostatní malorážkáři se pak již raději věnovali přípravě na novou letní sezónu, která zahajuje již za čtrnáct dní na Žižkovské stuze v Prace a tak bylo na nedělním střeleckém tréninku přeplněno.

I žákovské kategorie začínají s postupnou přípravou na sezónu letní, která by měla vyvrcholit v září Mistrovstvím ČR žactva, které se uskuteční na našem domácím závodišti v areálu chaty Mír v Jílovém a kde bychom opět rádi prezentovali co nejlepší výsledky. Vždyť ze dvou Mistrovství ČR, které jsme zde v uplynulých letech pořádali (2002 a 2006) máme celkem tři tituly Mistrů ČR a celkem pět medailí.